Filadelfijoje dominavęs R.Gobertas nesugrąžino „Jazz“ į geras vėžes

Gruodžio 3 d., 07:28
R.Gobertas sužaidė geriausią sezono mačą (Scanpix nuotr.)

Dar vieną nesėkmę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė pastaruoju metu stringanti Jutos „Jazz“ (12/9) ekipa, išvykoje nusileidusi Filadelfijos „76ers“ (15/6) klubui – 94:103 (23:31, 19:29, 24:25, 18:28).

Šeimininkai šiame mače ne tik laimėjo, bet ir atliko tai be didesnės intrigos. Dar iki ilgosios pertraukos „76ers“ pabėgo 60:42, o didžiąją dalį likusio rungtynių laiko tiesiog išsaugojo dviženklį pranašumą.

Geriausią sezono mačą sužaidė Rudy Gobertas – prancūzas neišgelbėjo nuo nesėkmės, tačiau per 36 minutes pelnė 27 taškus (11/15 dvitaškių, 5/10 baudų metimų), atkovojo 12 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus, kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Įdomu tai, kad į trigubą dublį šiame mače pretendavo iškart du australai – universalumu žibėjo tiek Benas Simmonsas (14 taškų, 8 atk. kam., 9 rez. perd.), tiek Joe Inglesas (13 taškų, 8 atk. kam., 8 rez. perd.).

Rungtynių pabaigoje „Jazz“ lyderis Donovanas Mitchellas apsižodžiavo su pirmoje eilėje sėdėjusiu gerbėju ir pasirūpino, kad šis būtų išvarytas iš aikštės.

Jutos klubui viso mačo metu koją kišo pro šalį laidyti tritaškiai (5/22, 23 procentų taiklumas) ir net 19 prarastų kamuolių.

Banguotą sezoną ir toliau žaidžia „Jazz“ gynėjas Mike‘as Conley. Amerikietis per 23 minutes pelnė 7 taškus, o po ilgosios pertraukos aikštę paliko susižeidęs kirkšnį.

Filadelfijos klubas namie laimėjo visus dešimt žaistų mačų, nors šį kartą ir vertėsi be Josho Richardsono bei Trey‘aus Burke.

„Jazz“: Rudy Gobertas 27 (12 atk. kam., 11/15 dvitaškių, 3 blokai), Donovanas Mitchellas 18 (1/6 tritaškių), Joe Inglesas 13 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Bojanas Bogdanovičius 9 (3/11 metimų).

76ers“: Tobiasas Harrisas 26 (9 atk. kam.), Alas Horfordas 17 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Joelis Embiidas 16 (11 atk. kam., 4 rez. perd.), Benas Simmonsas 14 (8 atk. kam., 9 rez. perd., 4 per. kam.), Matisse‘as Thybulle 9 (3/3 tritaškių).

Gairės: 76ers, jazz, rudy gobertas