FIBA paskelbė Pasaulio taurės teisėjų sąrašą – be lietuvių ir be Eurolygos arbitrų (10)

Rugpjūčio 17 d., 09:36
Lietuviai Kinijoje neteisėjaus (BNS nuotr.)
Lietuviai Kinijoje neteisėjaus (BNS nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

FIBA įvykdė Lietuvai žadėtą bausmę už Luigi Lamonicos teisėjavimą Karaliaus Mindaugo taurės kovose. Lietuvos arbitrai nėra kviečiami dirbti Pasaulio taurėje.

Šiame turnyre taip pat nesidarbuos ir Eurolygoje dirbantys specialistai. Dėl vykstančio dviejų organizacijų karo gali nukentėti ir teisėjavimo kokybė čempionate, nes arbitrai yra priversti rinktis tarp FIBA ir Eurolygos licencijų.

FIBA paskelbė 56 arbitrų sąrašą, kuriame nėra daug girdėtų pavardžių. Du teisėjus į turnyrą delegavo Latvija. Į Kiniją vyks Andris Aunkrogers ir Martins Kozlovskis, tačiau žymiausio šalies arbitro Olego Latiševo pirmenybėse neišvysime.

Pasaulio taurė startuos rugpjūčio 31-ąją, o Lietuva prie starto linijos stos rugsėjo pirmąją, maču su Senegalo rinktine.

REKLAMA

Pasaulio taurės teisėjai Pasaulio taurės teisėjai

Pranešime didžiuojamasi, kad visi teisėjai turi vidutiniškai 9,5 metų darbo FIBA čempionatuose patirties bei dirbo atrankos turnyruose.

Tuo pačiu yra džiaugiamasi, kad Kinijoje teisėjaus ir Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) patirties turintys arbitrai. Tai – Stevenas Andersonas, NBA dirbęs 2013–2017 metais ir Matthew Myersas, NBA debiutavęs praėjusį sezoną, po 12 metų praleistų Plėtojimosi lygoje.

Visi teisėjai Pekine susirinks dar prieš čempionatą ir išklausys penkių dienų paruošiamuosius kursus.  

 


10 komentarai
Naujausi komentarai (10)
Geriausiai ivertinti (10)
PRO komentarai (1)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti