Fantastiškoje kovoje K.Simono tritaškis pakirto „Real“ – „Anadolu Efes“ žengė į finalo ketvertą (24)

Gegužės 4 d., 21:29
K.Simonas pataikė kertinį tritaškį

Eurolygoje mažėja nežinomųjų kovoje dėl finalo ketverto.

Dramatiškose penktosiose ketvirtfinalio serijos rungtynėse Stambulo „Anadolu Efes“ namuose 88:83 (18:21, 18:20, 24:16, 28:26) po Krunoslavo Simono tolimo metimo pražudė Madrido „Real“ ekipą ir žengė į pajėgiausiųjų ketvertą, seriją laimėjusi 3:2.

Pusfinalyje „Anadolu Efes“ susitiks su Maskvos CSKA.

Absoliučiai visos rungtynės buvo itin atkaklios ir tik po didžiosios pertraukos „Anadolu Efes“ buvo įgavusi dviženklę persvarą (55:44), tiesa, ja ilgai nesidžiaugė. Sergio Llullas ir Trey’us Thompkinsas ėmė mažinti skirtumą (53:57), o ketvirtame kėlinyje Usmanas Garuba rezultatą lygino – 62:62.

Nuo tada užvirė atkakliausia kova. Tritaškiais metimais „Real“ išlaikė minimalią persvarą (72:71), bet ilgą laiką tylėjęs Shane’as Larkinas pagaliau ėmė rinkti taškus savo komandai – pataikė baudas, vėliau ir tritaškį, tad Stambulo komanda pirmavo 78:75.

Alberto Abalde pataikė iš toli ir vėl lygino rezultatą, bet Sh.Larkinas pridėjo baudas, o Walteris Tavaresas vėl įvedė lygybę – 80:80. Stambulo klubas apsigynė, o Krunoslavas Simonas pataikė iš toli (83:80), palikdamas „Real“ vos 39 sekundes.

Pablo Laso rinko komandą į minutės pertraukėlę, po jos S.Llullo tritaškis su atakos sirena tikslo nesiekė, o Ch.Singletonas stojo mesti baudų. Galiausiai jos tikslą pasiekė ir pergalę šeimininkai įtvirtino.

Chrisas Singletonas pakartojo karjeros rezultatyvumo ir pagerino naudingumo rekordą – 26 taškai, 8 atkovoti kamuoliai ir 38 naudingumo balai.

„Anadolu Efes“: Chrisas Singletonas 26 (3/3 trit., 8 atk. kam.), Vasilije Micičius 18 (5 rez. perd.), Krunoslavas Simonas 17, Shane’as Larkinas 10, Rodrigue’as Beaubois ir Tiboras Pleissas – po 5.

„Real“: Nicolas Laprovittola 17, Trey’us Thompkinsas 12, Jaycee Carrollas ir Sergio Llullas (2/9 trit.) – po 10, Walteris Tavaresas 8 (7 atk. kam.).

Gairės: real, anadolu efes