Fantastiškas M.Kupšo pasirodymas nepalaužė „Lietkabelio“ (7) FOTOGALERIJA

Kovo 17 d., 19:11
Šaltinis: LKL

Didžiąją rungtynių dalį pirmavusi Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa vos nepaleido pergalės iš rankų „Betsafe–LKL“ čempionate.

Ramūno Butauto auklėtiniai namuose nesulaikė dominavusio Mindaugo Kupšo, tačiau 88:83 (24:20, 24:22, 27:20, 13:21) parklupdė išretėjusią Utenos „Juventus“ komandą.

Rungtynes abi komandos pradėjo apylygiai, o po pirmųjų dešimties minučių priekyje buvo „Lietkabelis“ (24:20). Antrajame ketvirtyje šeimininkai buvo padidinę persvarą iki 15-os taškų (43:28), tačiau „Juventus“ kėlinį baigė atkarpa 14:5 ir prieš ilgąją pertrauką sušvelnino deficitą – 42:48.

Po ilgosios pertraukos savąjį žaidimą vėl atradę panevėžiečiai prieš lemiamą ketvirtį susigrąžino dviženklį pranašumą (75:62). Ketvirtojo kėlinio pabaigoje uteniškiai buvo sumažinę skirtumą iki trijų taškų (83:86), tačiau pergalę savo rankose išlaikė „Lietkabelis“ – 88:83.

„Lietkabelis“: Lukas Aukštikalnis 21 (5/7 trit.), Vaidas Čepukaitis (7 atk. kam.), Darjušas Lavrinovičius ir Donatas Tarolis – po 11, Dominikas Mavra 9.

Juventus“: Mindaugas Kupšas 25 (14 atk. kam., 9 išp. praž., 42 n.b.), Simas Buterlevičius 17, Dovis Bičkauskis 15, Arvydas Šikšnius 13, Anthony Irelandas 10.

Gairės: lkl, juventus, lietkabelis