Fantastiškas A.Juškevičiaus pasirodymas nuėjo perniek – lemiamų baudų nepataikiusi „Parma“ patyrė nesėkmę (24)

Lapkričio 16 d., 16:42
A.Juškevičiaus šou pergalei nepakako

Dar vieną nesėkmę Vieningoje lygoje patyrė Kazio Maksvyčio treniruojama Permės „Parma“ (1/6) ekipa su dviem lietuviais, kuri namuose 88:89 (23:19, 21:20, 22:25, 22:25) po dramatiškos kovos nusileido Kazanės „Unics“ (4/3) krepšininkams.

Likus pusantro minutės „Parma“ baudų metimais padidino pranašumą (85:82), bet dvi sėkmingos „Unics“ atakos iš eilės leido svečiams išsiveržti į priekį – 86:85. Likus 15 sekundžių pražangą išprovokavo Marekas Mejeris, kuris prametė abi baudas, o pražanga sustabdytas Vangelis Mantzaris buvo tikslus – 88:85. „Parma“ išsigelbėjimui turėjo dar 11 sekundžių ir šįkart taisyklės buvo pažeistos prieš Adą Juškevičių, kuris pataikė tik pirmąjį metimą – 86:88.

„Unics“ taip pat buvo sustabdyta taktinės pražangos ir Jamaras Smithas paliko viltį šeimininkams, kai įmetė vieną baudą iš dviejų (89:86), tačiau V.Mantzaris panaudojo taktinę pražangą, jog varžovai negalėtų mesti tritaškio. A.Juškevičius šįkart pataikė pirmąją baudą, o antrąją prametė. Čia kamuolį pirmas pagriebė Nikolajus Žmako ir M.Majeris buvo sustabdytas pražanga. Latvis pirmąjį metimą pataikė, bet antras buvo netikslus ir svečiai šventė pergalę.

26 minutes žaidęs Eigirdas Žukauskas pelnė 5 taškus (1/2 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai), sugriebė 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 varžovų metimus, išprovokavo 2 pražangas, 4 sykius suklydo ir surinko 9 naudingumo balus.

A.Juškevičius per 35 minutes įmetė 34 taškus (4/7 dvitaškiai, 7/11 tritaškiai, 5/7 baudos metimai), atkovojo 3, perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas, 3 kartus suklydo, 2 sykius pažeidė taisykles ir surinko 30 naudingumo balų.

Verta pažymėti, kad „Parma“ žaidė be dviejų svarbių legionierių – Tony Carro ir Arnetto Moultrie.

Dviženklį taškų skaičių „Parma“ ekipai taip pat surinko ir M.Mejeris – 14 (9 atk. kam.). Nugalėtojams J.Smithas surinko 31 tašką (4/10 tritaškiai), Erricas McCollumas – 18, Raymaras Morganas – 12 taškų.