Fantastiškai driokstelėjęs A.Juškevičius nepadėjo K.Maksvyčiui pranokti R.Kurtinaitį (12)

Lapkričio 11 d., 21:06
A.Juškevičius tiesiog siautėjo

Pergalę Vieningoje lygoje iškovojo Maskvos srities „Chimki“ (7/0) ekipa, namie 103:100 (25:29, 25:19, 25:20, 28:32) nugalėjusi Permės „Parma“ (1/5) klubą.

Permės klubas turėjo šansų pasiekti pergalę, tačiau likus žaisti pusantros minutės Aleksejus Švedas išlygino rezultatą, o netrukus tritaškiu šį ir persvėrė. Į priekį išsiveržę Rimo Kurtinaičio auklėtiniai pergalės nebepaleido.

Fantastišką pasirodymą surengė Adas Juškevičius. „Parma“ lietuvis per 31 minutę pelnė 37 taškus (7/8 dvitaškių, 5/11 tritaškių, 8/8 baudų metimų), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo, 2 sykius pažeidė taisykles, išprovokavo 8 pražangas ir surinko 36 naudingumo balus.

Kitas Kazio Maksvyčio auklėtinis Eigirdas Žukauskas per 24 minutes pelnė 12 taškų (4/9 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 4/5 baudų metimų), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, gavo bloką, sau ir varžovams uždirbo po 4 pražangas bei surinko 12 naudingumo balų.

Dar 19 taškų Permės klubui surinko Maksimas Grigorjevas. „Chimki“ į priekį tempė 24 taškus pelnęs A.Švedas (6/13 tritaškių, 6 atk. kam., 12 rez. perd.), po 16 – Jonas Jerebko ir Stefanas Jovičius, 13 – Jeremy Evansas.