Fantastiškai atsitiesusi „Valencia“ dėjo solidų žingsnį link pusfinalio 3 VIDEO

Birželio 25 d., 00:39
M.Tobey buvo sunkiai sulaikomas (Scanpix nuotr.)

Įtemptas ir svarbus mačas įvyko Valensijoje, kurioje yra tęsiamas koronaviruso pristabdytas Ispanijos aukščiausios lygos sezonas.

Šeimininkų teisėmis turnyrą rengianti Valensijos „Valencia“ (3/1) namie 94:90 (20:27, 19:24, 19:16, 36:23) Burgoso „San Pablo“ (2/2).

Svečiai daug sėkmingiau pradėjo rungtynes ir jau antrajame kėlinyje atsiplėšė 18 taškų skirtumu (47:29). „Valencia“ užtruko tirpdydama tokią prarają, tačiau sugebėjo sugrąžinti intrigą.

Paskutinę mačo minutę Aaronas Doornekampas tritaškiais du kartus persvėrė rezultatą, o po nesėkmingos „San Pablo“ atakos tolimu metimu pasižymėjo ir Jordanas Loydas (94:90), palikęs svečiams vos septynias sekundes stebuklui sukurti. To neįvyko ir „Valencia“ šventė pergalę.

Valensijos krepšininkai tapo vienvaldžiais grupės lyderiais, tačiau džiaugtis patekimu į pusfinalį dar negali. Madrido „Real“ (2/2), Las Palmo „Gran Canaria“ (2/2), Andoros „MoraBanc“ (2/2) ir „San Pablo“ dar gali sugadinti šeimininkų šventę.

„Valencia“: Mike‘as Tobey 21 (13 atk. kam.), Alberto Abalde 14, Jordanas Loydas 13, Samas Van Rossomas 12 (7 rez. perd.), Aaronas Doornekampas 9 (7 atk. kam., 3/4 tritaškių).

„San Pablo“: Bruno Fitipaldo 17 (4/5 tritaškių), Vitoras Benite 15 (4/6 tritaškių), Pablo Aguilaras 12 (6 atk. kam.).