F.Reyesui simboliniame mače „Real“ ir antrą kartą nepagailėjo Europos taurės čempionų (3)

Birželio 9 d., 08:21
F.Reyesas pasiekė įspūdingą ribą

Antrąją pergalę paeiliui Ispanijos pirmenybių pusfinalyje iškovojo Madrido „Real“ krepšininkai, namie 79:66 (14:22, 28:14, 26:16, 11:14) nugalėję Valensijos „Valencia“ klubą.

Serijoje iki trijų pergalių „Real“ išsiveržė į priekį 2:0 (pirmąjį mačą laimėjo 94:72). Į finalą Eurolygos ekipa galės žengti jau kitame mače, kuris įvyks Valensijoje.

Tūkstantąjį savo mačą su „Real“ marškinėliais sužaidė puolėjas Felipe Reyesas. Tiesa, jo pasirodymas šiame mače buvo tik simbolinis – per 5 minutes jis taškais nepasižymėjo.

Antrąjį ketvirtį Madrido klubas uždarė spurtu 18:2, taip pavydami ir aplenkdami geriau startavusius varžovus, o trečiajame kėlinyje skirtumas priartėjo prie 20 taškų ir viskas tapo aišku. Rezultatyviausiu „Real“ gretose buvo vos 13 taškų surinkęs Sergio Llullas, po 11 pridėjo Trey‘us Thompkinsas ir Jeffery Tayloras, 10 – Gustavo Ayonas.

Kitą sezoną taip pat Eurolygoje besivaržysiantį Valensijos klubą į priekį vedė po 12 taškų surinkę Bojanas Dubljevičius ir Mike‘as Tobey, 10 pridėjo Willas Thomasas.