Eurolygos lyderio ir autsaiderio akistatoje – netikėtai atkakli kova (2)

Kovo 19 d., 21:41
N.Kaliničius surinko 20 naudingumo balų

Eilinę pergalę į savo sąskaitą įsirašė Eurolygos reguliaraus sezono lyderė Stambulo „Fenerbahče“ (23/4) ekipa.

Željko Obradovičiaus kariauna namuose gana nelengvai 76:67 (19:16, 17:23, 22:19, 18:9) nugalėjo Podgoricos „Budučnost“ (6/21) krepšininkus.

Svečiai iš Juodkalnijos rungtyniavo pakiliai ir kurį laiką pirmavo, tačiau trečiame kėlinyje Turkijos klubas sugebėjo perimti iniciatyvą. Vis dėlto „Budučnost“ krepšininkai sužaidė dar vieną gerą atkarpą ir iki 37-osios minutės kovojo taškas į tašką.

Visgi, esant rezultatui 66:66, šeimininkai pelnė 10 taškų be atsako, kurie ir palaidojo svečių šansus šiame mače sukurti sensaciją.

„Fenerbahče“ ekipa vis dar išlieka vienintele, nepralaimėjusia nė vieno šio sezono namų mačo. Turkijos klubas laimėjo visus 14 susitikimų.

„Budučnost“ klube šiame mače ant parketo nepasirodė lyderis Norrisas Cole'as.

„Fenerbahče“: Nikola Kaliničius 14 (6 atk. kam.), Janas Vesely 13 (9/12 baudų metimai, 9 atk. kam.), Ali Muhammedas (3/5 tritaškiai) ir Kostas Sloukas po 11.

„Budučnost“: Earlas Clarkas 20 (7/15 dvitaškiai), Goga Bitadze 11 (7 atk. kam.), Filipas Barovičius (5 atk. kam.) ir Petaras Popovičius po 10.