Estijoje – dar vienas galingas A.Veličkos pasirodymas (21) J.Kazakauskas buvo labai naudingas

Lapkričio 3 d., 22:08
A.Velička, kaip įprasta, dažnai atakavo iš toli („Facebook“ nuotr.)

Ketvirtą pergalę į savo sąskaitą jungtinėje Latvijos ir Estijos lygoje įsirašė Arno Veličkos bei Juliaus Kazakausko atstovaujamas Tartu „Ulikool“ (4/2) klubas.

Dviejų lietuvių ekipa namuose 75:66 (15:15, 26:13, 19:26, 15:12) nugalėjo Talino „Kalev/TLU“ (5/3) krepšininkus.

A.Velička dar sykį buvo rezultatyviausias mačo žaidėjas. Jaunasis gynėjas per 35 minutes pelnė 22 taškus (4/7 dvitaškiai, 4/12 tritaškiai, 2/4 baudų metimai), atkovojo 7 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, 5 sykius suklydo, 2 sykius prasižengė, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 27 naudingumo balus.

J.Kazakauskas ant parketo praleido 32 minutes ir per šį laiką įmetė 8 taškus (2/3 dvitaškiai, 4/5 baudų metimai), sugriebė 8 ir perėmė 2 kamuolius, 7 kartus asistavo komandos draugams, blokavo metimą, 2 kartus suklydo, sykį pažeidė taisykles, išprovokavo 8 pražangas bei dvikovą baigė su 30 naudingumo balų.

Nugalėtojams 12 taškų pelnė Martas Rosenthalis, savo ruožtu, varžovų komandoje 20 taškų surinko Tayloras Staffordas.