Pirėjo „Olympiacos“

E.Mockevičius ir V.Čižauskas sudarė solidų tandemą

Lapkričio 19 d., 20:50
E.Mockevičius žaidė solidžiai

Konstancos „ABC Athletic“ (2/2) komanda su dviem lietuviais patyrė pralaimėjimą Rumunijoje ir svečiuose 79:98 (23:31, 19:28, 17:18, 20:21) nusileido Oradijos CSM (5/1) klubui.

Egidijus Mockevičius per 25 minutes pelnė 11 taškų (4/6 dvit., 1/1 trit., 0/1 baud.), atkovojo 7 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus klydo, kartą prasižengė, provokavo 3 pražangas ir rinko 18 naudingumo balų.

Vytenis Čižauskas per 27 minutes įmetė 12 taškų (2/7 dvit., 1/1 trit., 5/6 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 5 perdavimus, 4 kartus klydo, perėmė 2 kamuolius, provokavo 4 pražangas, tiek pat kartų pažeidė taisykles ir rinko 11 naudingumo balų.

Jų ekipai 20 taškų pridėjo Nathanas Johnsonas, nugalėtojams 18 pelnė Erickas Nealas.

„Ilgoji pertrauka“: „Žalgirio“ aštuoneto šansai, nurašytos komandos, svarbų „X faktorių“ turinti ekipa, blogiausi treneriai, neįdomiausios stebėti ekipos ir kaip atrodys atkrintamųjų poros