E.Bružas puikiai pasirodė Estijoje

Gruodžio 13 d., 21:06
E.Bružas buvo geriausias savo komandoje („Facebook“ nuotr.)

Estijos pirmenybėse pralaimėjimą patyrė Ernesto Bružo atstovaujama Valgos „Maks ja Moorits“ (7/3), kuri namie 67:91 (12:27, 21:17, 19:21, 15:26) nusileido Talino „Kalev/Cramo“ (9/0).

E.Bružas per 27 minutes pelnė 17 taškų (2/3 dvit., 4/10 trit., 1/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, po 3 sykius suklydo ir prasižengė bei surinko 17 naudingumo balų.

Lietuvis savo ekipoje buvo geriausias, 12 taškų pelnė Robertas Petersonas, Talino klubui 20 taškų pridėjo Janari Joesaaras.