Dviženklį deficitą panaikinę „Brose Bamberg“ krepšininkai patiesė „Olympiacos“ vyrus (7)

Gruodžio 14 d., 22:51
Vokietijos čempionai pasiekė puikią pergalę („Facebook“ nuotr.)

Puikią pergalę Eurolygoje pasiekė Bambergo „Brose Bamberg“ (6/6) klubas, kuris savoje arenoje 67:65 (15:14, 17:26, 18:18, 17:7) patiesė Pirėjo „Olympiacos“ (9/3) krepšininkus.

Ketvirtajame kėlinyje prabus minutei „Olympiacos“ turėjo dviženklį pranašumą – 60:50. Vokietijos čempionai neketino sudėti ginklų anksčiau laiko ir 36-ąją minutę po spurto 12:2 rezultatas buvo lygus – 62:62.

Svečiai toliau strigo puolime ir Ricky Hickamanas tritaškiu pakėlė ant kojų visą areną – 67:62. Čia pat Janis Strelniekas atsakė tuo pačiu (67:62) ir tas pats R.Hickmanas prametė iš toli, taip palikdamas varžovams išsigelbėjimui 10 sekundžių. Lemiamos „Olympiacos“ atakos metu Vassilis Spanoulis turėjo kamuolį, bet progos išsimesti neturėjo ir perdavė jį Brianui Robertsui, kurio desperatiškas tritaškis skriejo pro šalį.

Nugalėtojams Dorellas Wrightas pelnė 20 taškų (7 atk. kam.), Augustine‘as Rubutias – 15, Danielis Hackettas – 13 (6 atk. kam.), Ricky Hickmanas pridėjo 11 taškų (1/8 tritaškiai, 5 atk. kam.).

Pralaimėjusiems 12 taškų įmetė Georgios Printezis (7 atk. kam.), 11 – Vassilis Spanoulis, 10 – Kyle‘as Wiltjeras, po 8 surinko Janis Strelniekas ir Kostas Papanikolaou.