Dvigubą dublį atlikusio I.Brazdeikio komanda laimėjo su sirena, P.Žalys ir R.Ivanauskas susitiko akis į akį (6)

Sausio 25 d., 11:41
I.Brazdeikis džiaugiasi ir kitus džiuginančiu žaidimu

Nacionalinėje koldežų atletų asociacijoje (NCAA) kovas ir toliau tęsia visas būrys lietuvių.

Pralaimėjimą patyrė Stanfordo universiteto „Cardinal“ (9/10) ekipa, 66:70 (26:31, 40:39) nusileidusi Jutos universiteto „Utes“ (10/8).

Kuklus Stanfordo ekipos gretose ir vėl buvo Lukas Kišūnas, per 2 minutes niekuo pasižymėti nespėjęs.

Rezultatyviausias jo ekipoje ir vėl buvo 22 taškus pelnęs K.Z.Okpala, kurio akcijos ir toliau kyla – jam jau žadamas šaukimas pirmajame artėjančios NBA naujokų biržos penkioliktuke.

17 taškų pridėjo Daejonas Davisas. Varžovams 18 taškų surinko Sedrickas Barefieldas.

Nerezultatyvią nesėkmę patyrė Fairfieldo universiteto „Stags“ (5/15), 48:57 (24:29, 24:28) nusileidę Sienos universiteto „Saints“ (8/11).

Pralaimėtojams Aidas Kavaliauskas per 9 minutes pelnė 2 taškus (1/2 dvitaškių), atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir kartą suklydo.

Jo ekipoje 15 taškų surinko Wassefas Methnani, varžovams 20 pelnė Jalenas Pickettas.

Dėl kelionei netinkamų orų sąlygų atidėtas rungtynes išvykoje laimėjo Amerikietiškojo universiteto „Eagles“ (9/9), 70:66 (35:31, 35:35) palaužę Bostono universiteto „Terriers“ (9/11).

Rezultatyvus buvo „Eagles“ gynėjas Laurynas Motuzis, per 26 minutes pelnęs 11 taškų (1/2 dvitaškių, 3/4 tritaškių), atkovojęs 2 kamuolius, atlikęs rezultatyvų perdavimą, perėmęs kamuolį ir 3 sykius prasižengęs.

Jo komandai 26 taškus pelnė Sa‘eedas Nelsonas, varžovams 24 taškus ir 13 atkovotų kamuolių surinko Maxas Mahoney.

Nesėkmę patyrė Džordžijos universiteto „Bulldogs“ (9/9) ekipa, išvykoje 82:92 (36:46, 46:44) neatsilaikę prieš 25-ąjį reitingą turinčią Luizianos universiteto „Tigers“ (15/3) komandą.

Ignas Sargiūnas daug trenerio pasitikėjimo vėl nesulaukė ir per 3 minutes aikštėje spėjo tik kartą prasižengti.

Jo komandai 18 taškų pelnė Rayshaunas Hammondsas, varžovams 26 surinko Tremontas Watersas, dar 20 pridėjo Skylaras Maysas.

Laimėti nepavyko ir Evansvilio universiteto „Purple Aces“ (9/11) ekipai, kuri 66:78 (31:35, 35:43) nusileido Drake‘o universiteto „Bulldogs“ (15/5).

Dainius Chatkevičius Evansvilio ekipai per 12 minučių pelnė 5 taškus (2/6 dvitaškių, 1/1 baudos metimo), atkovojo 4 kamuolius, blokavo metimą, perėmė kamuolį, 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Po 13 taškų jo komandai surinko Marty Hillas ir Johnas Hallas. Nugalėtojams 20 taškų pelnė Nickas McGlynnas, dar ir atkovojęs 10 kamuolių.

Viename mače susitiko iškart du lietuviai – Kolgeito universiteto „Raiders“ (12/8) 57:47 (29:21, 28:26) nugalėjo Lafayette‘o universiteto „Leopards“ (5/13).

Nugalėtojų lyderiu buvo Rapolas Ivanauskas, per 27 minutes pelnęs 13 taškų (5/10 dvitaškių, 1/4 tritaškių), atkovojęs 2 ir perėmęs kamuolį, atlikęs rezultatyvų perdavimą, 3 sykius prasižengęs ir 4 kartus suklydęs.

Kitoje barikadų pusėje Paulius Žalys per 28 minutes pelnė 8 taškus (4/11 dvitaškių, 0/1 tritaškio), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir 2 kartus suklydo.

R.Ivanauskas savo komandoje buvo rezultatyviausias, o „Leopards“ į priekį vedė po 12 taškų pelnę Justinas Jaworskis ir Alexas Peltrie (3/9 dvitaškių, 2/7 tritaškių).

Sunkią pergalę pasiekė penktąjį reitingą turintis Mičigano universiteto „Wolverines“ (18/1) klubas, 59:57 (28:31, 31:26) palaužęs Minesotos universiteto „Golden Gophers“ (14/5).

„Wolverines“ pergalę atnešė Charleso Matthewso dvitaškis su sirena.

Ignas Brazdeikis nugalėtojams atliko dvigubą dublį – per 36 minutes surinko 18 taškų (3/11 dvitaškių, 1/7 tritaškių, 9/11 baudų metimų), atkovojo 11 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po kartą perėmė kamuolį ir blokavo metimą bei 3 sykius prasižengė.

Jam geriausiai talkino 15 taškų pelnęs Jonas Teske, varžovams tiek pat surinko Jordanas Murphy (11 atk. kam.).