Driokstelėjusio K.Love'o traukiami „Cavaliers“ prastą seriją nutraukė San Antonijuje (5)

Gruodžio 13 d., 08:10
K.Love'as kelia savo mainų vertę (Scanpix nuotr.)

Pralaimėjimų seriją Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) nusipurtė Klivlando „Cavaliers“ (6/19) ekipa, išvykoje po pratęsimo 117:109 (28:19, 25:24, 25:25, 25:35, 14:6) palaužusi San Antonijaus „Spurs“ (9/15).

Likus žaisti 20 sekundžių ketvirtajame kėlinyje Patrickas Millsas pakėlė „Spurs“ pranašumą iki penkių taškų (103:98), tačiau viskas tuo dar nesibaigė. Collinas Sextonas pataikė dvitaškį, o pražanga sustabdytas DeMaras DeRozanas prametė abu baudų metimus ir paliko šansą varžovams.

„Cavaliers“ juo pasinaudojo idealiai – Kevinas Love‘as tritaškiu išlygino rezultatą, o šeimininkams liko septynios sekundės išvengti pratęsimą. To padaryti nepajėgė D.DeRozanas, šį kartą prametęs iš vidutinio nuotolio.

Psichologinį pranašumą įgijusi Klivlando ekipa pirmavo viso pratęsimo metu, o C.Sextonas pergalę įtvirtino keturiais baudų metimais paeiliui.

Galingai šiame mače pasirodė „Cavaliers“ aukštaūgis Kevinas Love‘as. Puolėjas per 39 minutes pelnė 30 taškų (7/15 dvitaškių, 4/9 tritaškių, 4/5 baudų metimų), atkovojo 17 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 klaidas ir 3 pražangas.

Solidžiai sezoną pradėjęs K.Love‘as pastaruoju metu buvo blankus, tačiau dabar gali džiaugtis sužaidęs sezono rungtynes. Džiaugtis turėtų ir „Cavaliers“, nes jau yra svarstoma apie K.Love‘o mainus, o tokie pasirodymai tik kelia jo vertę.

Klivlando ekipa nutraukė iškart dvi serijas – jie buvo suklupę jau aštuoniskart paeiliui, o „Spurs“ ši pergalė būtų buvusi trečioji iš eilės.

„Cavaliers“: Kevinas Love‘as 30 (17 atk. kam.), Collinas Sextonas 28 (9/14 dvitaškių), Jordanas Clarksonas 25 (4/11 tritaškių), Cedi Osmanas 15 (3/8 tritaškių), Dariusas Garlandas 8 (5 rez. perd., 5 klaidos).

„Spurs“: DeMaras DeRozanas 21 (8/17 dvitaškių), LaMarcusas Aldridge‘as 18 (10 atk. kam.), Derrickas White‘as 17 (7/9 dvitaškių), Patrickas Millsas ir Lonnie Walkeris po 10, Rudy Gay‘us ir Marco Belinelli po 9.