Dramoje su pratęsimu – galingas N.Jokičiaus pasirodymas ir „Nuggets“ pergalė

Sausio 23 d., 07:52
N.Jokičius buvo arti trigubo dublio (Scanpix nuotr.)

Dramatišką nesėkmę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė Fynikso „Suns“ (8/6) komanda, kuri savoje arenoje 126:130 (34:25, 34:29, 27:37, 19:23, 12:16) po pratęsimo nusileido Denverio „Nuggets“ (8/7) vyrams.

Ketvirtajame kėlinyje likus 66 sekundėms Nikola Jokičius išlygino rezultatą (114:114) ir per likusį laiką nė vienai ekipai pasižymėti nepavyko, tad buvo žaidžiamos papildomos 5 minutės. Pratęsime prabėgus 3 minutėms „Suns“ dar pirmavo (123:122), bet „Nuggets“ spurtavo 6:0 ir pergalės iš savo rankų nebepaleido.

Denverio ekipa pagaliau sulaukė beveik mėnesį nežaidusio Michaelo Porterio, kuris per 20 minučių pasižymėjo 7 taškais ir 6 atkovotais kamuoliais.

Nugalėtojams Nikola Jokičius pelnė 31 tašką (10 atk. kam., 8 rez. perd.), Garry Harrisas – 19, Jamalas Murray‘us – 18 (0/5 tritaškiai, 7 atk. kam., 9 rez. perd.), Monte Morrisas ir Willas Bartonas – po 17, Paulas Millsapas pridėjo 12 taškų (5 atk. kam.).

Pralaimėjusiems Devinas Bookeris įmetė 31 tašką (3/9 tritaškiai, 5 atk. kam., 5 rez. perd.), DeAndre Aytonas – 27 (13 atk. kam.), Milesas Bridgesas – 24 (6/8 tritaškiai, 10 atk. kam.), Chrisas Paulas surinko 11 taškų (1/5 tritaškiai, 15 rez. perd.).

Gairės: nba, suns, nuggets, jokičius