Drama su pratęsimu: J.Loydo šou padėjo „Crvena Zvezda“ ekipai palaužti CSKA krepšininkus (8)

Spalio 23 d., 00:00
„Crvena Zvezda“ laimėjo sunkų mačą

Įtemptas Eurolygos mačas vyko Belgrade, kur vietos „Crvena Zvezda“ (2/2) sugebėjo per pratęsimą 86:84 (18:20, 17:23, 11:8, 27:22, 13:11) smogti Maskvos CSKA (2/3) komandai.

CSKA savo pranašumo kraitį krautis ėmė jau pirmoje mačo dalyje. Po geros Johanneso Voigtmanno atkarpos pavyko turėti 8 taškų persvarą (43:35), o po pertraukos skirtumas tik augo – 51:37.

Tiesa, „Crvena Zvezda“ sugebėjo atkurti intrigą (53:56), o Duopas Reathas tritaškiu lygino rezultatą. Danielis Hackettas pridėjo dvitaškį, po to – tritaškį, netrukus ir antrą, kas leido CSKA vėl pirmauti 64:58.

Galiausiai Dejanas Davidovacas paleido svarbų tritaškį (69:70), pakursčiusį intrigą dar labiau, o netrukus jis pats persvėrė rezultatą – 71:70. CSKA neliko nieko kito, kaip prašyti pertraukėlės. Po jos ne kas kitas, kaip D.Hacketas ėmė gelbėti situaciją, pataikydamas jau šeštą savo tolimą metimą (73:71), tačiau Jordanas Loydas atsakė baudos metimais. Rezultatas tapo lygus (73:73), Mike’as Jamesas buvo netaiklus – nusimatė pratęsimas.

Jame svarbų vaidmenį vaidino D.Hackettas su J.Loydu, o priekyje laikėsi šeimininkai – 84:79. Vis tik gelbėti CSKA stengėsi M.Jamesas (82:84), o W.Clyburnas lygino rezultatą baudomis – 84:84.

J.Loydas vėl grąžino 2 taškų persvarą „Crvena Zvezda“ ekipai ir tai buvo viskas – paskutinis M.Jameso metimas tikslo nepasiekė.

J.Loydas sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes, pelnęs 31 tašką, atkovojęs 6 kamuolius ir surinkęs 25 naudingumo balus. Rekordus gerino ir D.Hackettas – 29 taškai ir 39 naudingumo balai.

„Crvena Zvezda“: Jordanas Loydas 31, Torrianas Waldenas 12, Marko Jagodičius 11 (6 atk. kam.), Emanuelis Terry 10, Duopas Reathas 7.

CSKA: Danielis Hackettas 29 (6/8 trit., 5 atk. kam., 39 n.b.), Willas Clyburnas 18 (1/5 trit.), Johannesas Voigtmannas ir Mike’as Jamesas (8 rez. perd.) – po 9, Tornike Shengelia 8.