Drakoniškai po krepšiais siaučiant E.Kanteriui D.Sirvydis vienintelis negavo šanso pasireikšti (7)

Balandžio 11 d., 08:20
E.Kanteris dominavo po lenta (Scanpix nuotr.)

Pergalių kraitį Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) papildė Portlando „Trail Blazers“ (31/21) ekipa, namie 118:103 (33:23, 26:27, 36:26, 23:27) nugalėjusi Detroito „Pistons“ (16/37) krepšininkus.

„Trail Blazers“ pirmą kartą atitrūkti bandė antrajame kėlinyje, tačiau svečiai šį smūgį atlaikė. Vis dėlto po ilgosios pertraukos įgijus 15 taškų pranašumą (67:52) Portlando ekipa dar kartą atsitiesti varžovams neleido.

Rungtynėse pasirodė 25 skirtingi krepšininkai, o vieninteliu žaidėju, nepakilusiu nuo suolo trenerio sprendimu, tapo Deividas Sirvydis.

Vis dėlto lietuvis iš arti stebėjo Eneso Kanterio šou. Aukštaūgis per 37 minutes pelnė 24 taškus (9/16 dvitaškių, 6/8 baudų metimų), atkovojo net 30 kamuolių (12 puolime), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo 2 metimus, 4 sykius suklydo ir 2 kartus prasižengė.

30 atkovotų kamuolių – visų laikų „Trail Blazers“ rekordas.

„Pistons“: Joshas Jacksonas 21 (5/6 tritaškių), Frankas Jacksonas 17, Saddiqas Bey‘us 14 (6 atk. kam., 2/8 tritaškių), Sekou Doumbouya 11.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 27 (10 rez. perd.), C.J.McCollumas 26 (3/8 tritaškių), Enesas Kanteris 24 (30 atk. kam.), Carmelo Anthony ir Nasiras Little‘as (5/5 metimų) po 11, Normanas Powellas 9 (1/5 tritaškių).