Dominavęs G.Antetokounmpo paliko „Bucks“ vos per žingsnį nuo pusfinalio (4)

Rugpjūčio 24 d., 23:04
G.Antetokounmpo vedė į pergalę „Bucks“ (Scanpix nuotr.)

Giannis Antetokounmpo dominavo, o jo atstovaujama Milvokio „Bucks“ atsidūrė per žingsnį nuo Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijos pusfinalio.

„Bucks“ 121:106 (22:18, 36:34, 26:29, 37:25) nugalėjo Orlando „Magic“ ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja jau 3:1.

Milvokio ekipa pirmavo nors ir nedaug, bet didelę mačo dalį. Didesnį pranašumą pavyko krautis ketvirtame kėlinyje: esant lygybei (81:81), „Bucks“ spurtavo ir ėmė lyderiauti 102:83.

Tai tapo kertiniu momentu rungtynėse, nors „Magic“ ir pabandė atkurti intrigą. Nikola Vučevičius pataikė kelis metimus, bet skirtumas tik trumpam peržengė į vienaženklę ribą – G.Antetokounmpo vėl skirtumą vertė dviženkliu – 114:102.

G.Antetokounmpo per 34 minutes pelnė 31 tašką, atkovojo 15 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Tiesa, kitoje aikštės pusėje žibėjo kitas europietis – Nikola Vučevičius. Jo sąskaitoje – 31 taškas (6/10 trit.), 11 atkovotų kamuolių, 7 rezultatyvūs perdavimai per 38 minutes.

Nugalėtojams taip pat 21 tašką pridėjo Khrisas Middletonas (10 atk. kam.), 12 – Wesley Matthewsas, po 10 – Brookas Lopezas ir Kyle’as Korveris.

„Magic“ komandai 19 taškų surinko Terrence’as Rossas, 15 – Markelle’as Fultzas, po 12 – Evanas Fournier ir Gary Clarkas.

Gairės: nba, bucks, magic