Didelį deficitą panaikinusi „Heat“ dar labiau priartėjo prie didžiojo finalo (21)

Rugsėjo 18 d., 07:19
J.Crowderis vėl rungtyniavo rezultatyviai (Scanpix nuotr.)

Dar vieną pergalę Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atkrintamosiose varžybose iškovojo Majamio „Heat“ krepšininkai.

Floridos valstijos atstovai po permainingos kovos 106:101 (28:31, 19:29, 37:17, 22:24) įveikė Bostono „Celtics“ komandą.

Artėjant antram kėliniui į pabaigą, „keltai“ pirmavo net 58:41, tačiau trečią ketvirtį pralaimėjo net 20 taškų skirtumu ir buvo atsiliekančių vaidmenyje – 77:84.

Bostono ekipai sunkiai sekėsi lemiamu stabdyti Goraną Dragičių, savo ruožtu, Brado Stevenso kariauna galėjo išlyginti rezultatą paskutinę minutę, visgi, trečio iš eilės tolimo metimo Jaylenas Brownas nesugebėjo pataikyti.

Majamio komandos pergalę baudų metimais netrukus įtvirtino gana blankias rungtynes puolime sužaidęs Jimmy Butleris.

Tai buvo 81-oji stratego Erico Spoelstros pergalė atkrintamosiose varžybose ir tai leido pagal šį rodiklį susilyginti su 8-ąją poziciją iki tol užėmusiu K.C.Jonesu.

Serijoje iki keturių pergalių „Heat“ klubas dar labiau atitrūko – 2:0.

„Celtics“: Kemba Walkeris 23 (4/11 tritaškiai, 7 atk. kam., 5 kl.), Jaysonas Tatumas (5 kl.) ir Jaylenas Brownas (6 atk. kam.) po 21, Marcusas Smartas 14 (2/6 tritaškiai).

„Heat“: Goranas Dragičius 25 (3/7 tritaškiai), Bamas Adebayo 21 (10 atk. kam.), Duncanas Robinsonas 18 (6/12 tritaškiai), Jimmy Butleris 14 (4 per. kam.), Jae'us Crowderis 12 (3/10 tritaškiai).

Gairės: nba, heat, celtics