Dėmesio verta kova: galingą J.Embiido dvigubą dublį nustelbė 53 taškus įmetęs D.Sabonio komandos draugas (6)

Rugpjūčio 2 d., 08:15
T.J.Warrenas dominavo (Scanpix nuotr.)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) įvyko rungtynės, kurias stebėję neturėjo pasigailėti. Čia Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ (40/26) 127:121 (35:29, 26:26, 20:32, 46:34) pranoko Filadelfijos „76ers“ klubą (39/27).

Rungtynės buvo ne tik rezultatyvios, bet ir atkaklios. „Pacers“ kažkiek atitrūko tik ketvirtojo kėlinio antroje pusėje, kai esant lygiam rezultatui (107:107) pavyko spurtuoti 8:1.

Persvara trapi buvo iki mačo pabaigos ir Tobiasas Harrisas likus pusei minutės ją mažino iki 3 taškų – 121:124. Vis tik T.J.Warreno tolimas metimas įtvirtino pergalę „Pacers“.

T.J.Warrenas pasiekė asmeninį rekordą, pelnydamas net 53 taškus (9/12 trit.). „Norėjau tiesiog būti agresyviu ir daryti tai, ką moku. Mano komandos draugai rasdavo mane ir tiesiog buvau toks, koks turėjau būti“, – po mačo teigė jis.

„Pacers“ komandai taip pat po 15 taškų pridėjo Victoras Oladipo ir Aaronas Holiday’us (10 rez. perd.), po 10 – Dougas McDermottas ir T.J.McConnellis (8 rez. perd.).

Filadelfijos klube labiausiai išsiskyrė Joelis Embiidas, kurio sąskaitoje – 41 taškas ir 21 atkovotas kamuolys.

30 taškų surinko Tobiasas Harrisas (8 atk. kam.), 19 – Benas Simmonsas (13 atk. kam.), 10 – Alas Horfordas, 9 – Alecas Burksas.

Primename, kad lietuvis dėl sveikatos problemų yra palikęs Orlando „burbulą“.

Gairės: nba, 76ers, pacers