Dar vieno D.Rose'o šou neužteko pergalei prieš L.Jameso vedamą „Lakers“ (7)

Lapkričio 8 d., 07:54
D.Rose'as bombardavo varžovus tritaškiais (Scanpix nuotr.)

Pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Los Andželo „Lakers“ (5/6) klubas, namie 114:110 (30:32, 35:35, 21:21, 28:22) palaužęs Minesotos „Timberwolves“ (4/8) ekipą.

Rungtynėse buvo sužaistos dvi labai skirtingos pusės – per pirmuosius du kėlinius komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis ir „Timberwolves“ pirmavo 67:65. Po ilgosios pertraukos aikštėje jau dominavo gynyba ir taškai taip lengvai nebesipylė.

Likus žaisti dvi minutes „Lakers“ pirmavo 108:104 ir turėjo kamuolį savo rankose, bet tada blykstelėjo du tritaškius paeiliui pataikęs Derrickas Rose‘as (110:111).

„Lakers“ tada paprašė minutės pertraukėlės, o po jos surengė kosmiškai ilgą ataką – tris kartus atkovojo kamuolį puolime, varžovų aikštės pusėje užtruko visą minutę, kol galiausiai Kyle‘as Kuzma išprovokavo Tajaus Gibsono pražangą. Prie baudų metimo linijos jis taiklus buvo kartą, o „Timberwolves“ lemiamai atakai liko 8,8 sekundės.

Tomas Thibodeau paprašė minutės pertraukėlės, kad nubraižytų lemiamą derinį, tačiau šis baigėsi netaikliu D.Rose‘o metimu, o Joshas Hartas dar spėjo sumesti baudų metimus 114:110.

Dar vienas fantastiškas rungtynes sužaidė D.Rose'as. Įžaidėjas šį kartą nepelnė 50 taškų, tačiau pataikė net 7 tritaškius, nors niekada nebuvo žinomas, kaip itin patikimas snaiperis.

„Timberwolves“: Derrickas Rose‘as 31 (7/9 tritaškių, 5 rez. perd.), Jimmy Butleris 24 (5 atk. kam., 5 rez. perd., 5/8 tritaškių), Andrew Wigginsas 19 (5 rez. perd., 3/7 tritaškių), Tajus Gibsonas 16 (11 atk. kam.), Karlas-Anthony Townsas 13 (9 atk. kam., 5/16 metimų).'

„Lakers“: LeBronas Jamesas 24 (10 atk. kam., 9 rez. perd.), Kyle‘as Kuzma (4/7 tritaškių) ir Joshas Hartas (5/7 tritaškių) po 21, Brandonas Ingramas 20 (5 atk. kam., 6 rez. perd.), JaVale‘as McGee 16.