Dar vienas šimtukas – „Ryto“ puolimo mašinos nesulaikė ir „Pieno žvaigždės“ (54) FOTOGALERIJA

Rugsėjo 26 d., 16:20
K.Kitsingas pademonstravo taiklią rankelę (BNS nuotr.)

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) ir toliau solidų įspūdį palieka Vilniaus „Rytas“ (3/0), namie 106:82 (35:19, 30:22, 15:22, 26:19) nugalėjęs Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (1/2).

„Rytas“ rungtynes pradėjo šešiais taškais paeiliui, o svečių situaciją dar labiau komplikavo nesportinė Branko Mirkovičiaus pražanga ir Kristjano Kitsingo tritaškis – 2:13. Trys esto tritaškiai leido vilniečiams ir toliau tolti, o aukštas rezultatyvumas pirmajame kėlinyje atnešė solidžią persvarą – 35:19.

Jau antrojo kėlinio pradžioje K.Kitsingas pataikė ketvirtąjį tritaškį, o Demetriusas Jacksonas netrukus pridėjo tolimą metimą su pražanga – 48:26. „Pieno žvaigždžių“ žaidimą iliustravo lanko nelietęs Zigmaro Raimo baudos metimas, o netaikliu tritaškiu kėlinį uždarė Augustas Marčiulionis – 65:41.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje pasikeitė – „Rytas“ per pusę kėlinio pelnė vos 3 taškus, o pasvaliečiai sugebėjo kiek priartėti (51:68). Skirtumas buvo sumenkęs ir iki 14 taškų (59:73), o Lukas Uleckas ir Arvydas Šikšnius tada apsikeitė tolimais metimais. Po kietos Andreja Milutinovičiaus pražangos Rokas Gustys susižeidė petį, o taškais kėlinį užbaigė Andrew Goudelockas (80:63).

Lemiamame kėlinyje „Pieno žvaigždės“ nepriartėjo, o dar vienas A.Goudelocko tritaškis ir Martyno Echodo dėjimas įtvirtino vilniečių pergalę. Šimtąjį „Ryto“ tašką pelnė A.Goudelockas.

Sezoną komandos pradėjo skirtingai – „Rytas“ laimėjo visus tris susitikimus, o „Pieno žvaigždės“ galėjo likti be pergalių, jei ne paskutinės sekundės Jahennso Manigat metimas Šiauliuose.

LKL komandos šį sezoną du kartus pasiekė triženklį pranašumą ir abu kartus tai atliko vilniečiai, Utenos „Juventus“ sutriuškinę 106:77. Tritaškius į pasvaliečių krepšį „Rytas“ metė net 58 procentų taiklumu (18/31).

„Rytas“: Lukas Uleckas (4/6 tritaškių), Kristajanas Kitsingas (5/6 tritaškių) ir Andrew Goudelockas (4/5 tritaškių) po 18, Arnas Butkevičius 16 (5 atk. kam., 3/4 tritaškių), Martynas Echodas 13 (10 atk. kam.), Demetriusas Jacksonas 8 (9 atk. kam., 4 per. kam.).

„Pieno žvaigždės“: Andreja Milutinovičius 15 (5 rez. perd.), Paulius Petrilevičius 14 (6 atk. kam.), Branko Mirkovičius 12 (6 rez. perd., 4 klaidos), Danielis Amigo (4 klaidos) ir Arvydas Šikšnius (5 rez. perd.) po 10.