Dar vienas iššūkis: po mūšio Kaune CSKA išvargo pergalę Miunchene (6) FOTOGALERIJA

Lapkričio 19 d., 23:31
M.Jamesas pelnė 25 taškus (Scanpix nuotr.)

Maskvos CSKA (7/3) komanda baigė šios savaitės Eurolygos išvykų maratoną ir Miunchene 89:81 (18:17, 18:22, 28:21, 25:21) palaužė vietos „Bayern“ (7/3) ekipą.

Po rungtynių Kaune CSKA turėjo rimtą kovą Vokietijoje, kurioje nė viena ekipa kone visą susitikimą negalėjo susikurti svaresnio pranašumo. Komandos kūrė sėkmingas atkarpėles viena po kitos ir kai CSKA bandydavo pabėgti (52:47), „Bayern“ atsakydavo tuo pačiu – 56:54.

Trečią kėlinį Mike’as Jamesas baigė taikliu tritaškiu paskutinę sekundę – tik tai leido maskviečiams turėti 4 taškų pranašumą – 64:60.

M.Jamesas ir Nikola Milutinovas padėjo CSKA likti priekyje nors tuo trapiu pranašumu (68:64), dar tritaškį pridėjo Willas Clyburnas, bet jam tuo pačiu atsakė Vladimiras Lučičius, dar provokavęs ir pražangą – 68:71. Baudų metimais svečiai vėl tolo (74:68), lyderystės ėmėsi iš toli pataikęs M.Jamesas, o W.Clyburnas neklydo nuo baudų metimo linijos – 81:68.

„Bayern“ negalėjo pelnyti taškų daugiau nei 3 minutes, kuo svečiai naudojosi ir galiausiai turėjo sąskaitoje užtikrintą persvarą. Tai buvo kertinė rungtynių atkarpa, kurios pergalei galiausiai pakako.

CSKA komandai tai buvo penktoji pergalė Eurolygoje iš eilės.

N.Milutinovas sužaidė rezultatyviausią ir naudingiausią sezono mačą, pelnydamas 18 taškų, atkovodamas 12 kamuolių ir surinkęs 29 naudingumo balus. Tiesa, jo pasirodymą anksčiau laiko ketvirtame kėlinyje baigė akies trauma.

CSKA: Mike’as Jamesas 25 (2/8 trit.), Nikola Milutinovas 18 (8/8 dvit., 12 atk. kam.), Darrunas Hilliardas 14, Willas Clyburnas 13 (8/8 baud., 5 atk. kam.), Nikita Kurbanovas 7.

„Bayern“: Wade’as Baldwinas 19 (6 rez. perd., 7 kld.), Jalenas Reynoldsas 18 (8 atk. kam.), Vladimiras Lučičius 9 (5 praž.). Paulas Zipseris ir Nickas Weileris-Babbas – po 7.

Gairės: eurolyga, cska, bayern