Dar kartą rekordus gerinęs B.Bealas dvigubai pranoko G.Antetokounmpo, bet pergalių ir toliau neneša (1)

Vasario 25 d., 07:41
B.Bealas rezultatyvumu pergalės neatnešė (Scanpix nuotr.)

Apmaudžią nesėkmę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė Vašingtono „Wizards“ (20/36) ekipa, namie po pratęsimo 134:137 (25:30, 22:27, 35:38, 41:28, 11:14) nusileidusi Milvokio „Bucks“ (49/8) klubui.

„Wizards“ turėjo gerus šansus palaužti lygos lyderius, nes dar po trijų kėlinių pirmavo dviženkliu skirtumu, tačiau netruko šį iššvaistyti. Ericas Bledsoe rezultatą išlygino likus žaisti minutę (123:123), abi komandos taškų daugiau nepelnė ir teko žaisti prartęsimą, kuriame „Bucks“ jau buvo pranašesni.

Antrame mače paeiliui karjeros rekordus gerino Bradley Bealas, per 41 minutę pelnęs 55 taškus (11/20 dvitaškių, 8/13 tritaškių, 9/10 baudų metimų), atkovojęs 2 kamuolius, atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus, 9 kartus suklydęs ir 4 kartus prasižengęs.

B.Bealas tapo pirmuoju žaidėju po Kobe Bryanto, kuriam pavyko du vakarus paeiliui peržengti 50 taškų ribą. Tiesa, abu šiuos mačus jis pralaimėjo, o „Wizards“ apskritai pasiekė vos vieną pergalę per 9 rungtynes, kuriose B.Bealas įmeta bent 40 taškų.

Vašingtono klubas šiame mače sugebėjo pristabdyti Giannį Antetokounmpo, kuris per 25 minutes 8 kartus suklydo ir išnaudojo pražangų limitą, tačiau net tai nepadėjo laimėti.

„Wizards“: Bradley Bealas 55 (8/13 tritaškių, 9 klaidos), Shabazzas Napieras 27 (7 rez. perd., 3/7 tritaškių), Ishas Smithas 13 (7 rez. perd.), Rui Hachimura 12, Ianas Mahinmi 10 (5 atk. kam.), Moritzas Wagneris 8 (10 atk. kam., 5 rez. perd.).

„Bucks“: Khrisas Middletonas 40 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Ericas Bledsoe 23 (7 atk. kam., 10 rez. perd.), Giannis Antetokounmpo 22 (14 atk. kam.), George‘as Hillas 14, Donte DiVincenzo 12 (10 atk. kam.), Robinas Lopezas 11 (3/4 tritaškių), Wesley Matthewsas 10.

Gairės: nba, wizards, bucks