D.Wade'o pagerbimo šventėje – įspūdingas „Heat“ pasiekimas (2)

Vasario 23 d., 09:35
D.Wade'o marškinėliai buvo iškelti į arenos palubes (Scanpix nuotr.)

Į pergalingą ritmą Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) sugrįžo Majamio „Heat“ (36/20) klubas.

Vieni iš Rytų konferencijos lyderių savo sirgalių akivaizdoje 124:105 (38:32, 44:20, 24:26, 18:27) sutriuškino Klivlando „Cavaliers“ (15/41) krepšininkus.

Pergalės pamatus šeimininkai pasiklojo dar per pirmuosius du kėlinius, kurių metu surinko net 82 taškus – tai geriausias rezultatas per 23-ejų metų laikotarpį.

„Heat“ krepšininkai tada krepšį „iš žaidimo“ atakavo net 77 proc. taiklumu, o Majamyje „Cavaliers“ klubą nugalėjo net 18-ąjį kartą iš eilės.

Ilgosios pertraukos metu į arenos palubes buvo iškelti Dwyane'o Wade'o marškinėliai – krepšininko, kuris beveik visą karjerą žaidė „Heat“ klube ir su juo laimėjo tris NBA titulus.

„Heat“: Kendrickas Nunnas 24 (4/7 tritaškiai, 8 rez. perd.), Duncanas Robinsonas 19 (5/10 tritaškiai), Kelly Olynykas 17 (4/6 tritaškiai), Goranas Dragičius 16, Bamas Adebayo 15 (7/9 dvitaškiai, 9 rez. perd.).

„Cavaliers“: Cedi Osmanas 19 (4/11 tritaškiai, 7 atk. kam., 7 rez. perd.), Collinas Sextonas 17 (3/7 tritaškiai, 9 rez. perd.), Tristanas Thompsonas 16 (7 atk. kam.), Dariusas Garlandas ir Dante Exumas (3/5 tritaškiai, 8 atk. kam.) po 14.