D.Sabonis – vėl nesulaikomas: šį kartą surinktas trigubas dublis (13) FOTOGALERIJA

Gruodžio 27 d., 07:08
D.Sabonis sužaidė dar vienerias puikias rungtynes (Scanpix nuotr.)

Antrą pergalę iš eilės naujame Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezone iškovojo Domanto Sabonio atstovaujamas Indianos „Pacers“ (2/0) klubas.

Lietuvis vėl vedė savo komandą į priekį, o ši svečiuose 125:106 (27:28, 39:28, 33:15, 26:35) nugalėjo Čikagos „Bulls“ (0/2) ekipą.

D.Sabonis akistatą baigė su trigubu dubliu: per 34 minutes pelnė 22 taškus (8/10 dvitaškiai, 0/1 tritaškis, 6/11 baudos metimai), atkovojo 10 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 11 rezultatyvių perdavimų, 5 kartus suklydo bei 6 sykius pažeidė taisykles.

Svečiai savo pergalę įtvirtino dviem galingais spurtais antrame ir trečiame kėlinyje, o paskutinės dvikovos minutės tebuvo tik formalumas.

Tai buvo dešimtasis trigubas dublis D.Sabonio NBA karjeroje.

Varžovų gretose šiame sezone debiutavo Tomašas Satoransky bei Garrettas Temple'as, tačiau patyrę gynėjai kartu sudėjus pelnė vos 12 taškų.

„Bulls“: Zachas LaVine'as 17 (3/6 tritaškiai), Lauri Markkanenas 16 (2/8 tritaškiai, 9 atk. kam.), Coby White'as 12 (4/7 tritaškiai), Denzelis Valentine'as 11 (3/4 tritaškiai),... Tomašas Satoransky 6 (9 rez. perd., 25 min.).

„Pacers“: T.J.Warrenas 23 (10/14 dvitaškiai, 6 atk. kam.), Domantas Sabonis ir Victoras Oladipo (5/5 tritaškiai, 7 atk. kam.) po 22, Malcolmas Brogdonas 18 (6 rez. perd.).