D.Sabonis sužaidė vieną geriausių sezono mačų, R.Westbrookas surengė neeilinį benefisą (6)

Gegužės 4 d., 07:43
D.Sabonis sužaidė labai rezultatyvias rungtynes (Scanpix nuotr.)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) dar kartą kluptelėjo Indianos „Pacers“ (30/34) klubas, kurio garbę gina Domantas Sabonis.

Indianos ekipa itin prastai pasirodė gynyboje ir varžovo teritorijoje 141:154 (31:36, 35:46, 36:40, 39:32) kapituliavo prieš Vašingtono „Wizards“ (30/35) komandą.

D.Sabonis per 43 minutes įmetė 32 taškus (13/19 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 3/4 baudos metimai), atkovojo 19 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, 6 kartus suklydo ir 2 sykius pažeidė taisykles.

Dar kartą fantastišką statistiką pademonstravo „Wizards“ klubo gynėjas Russellas Westbrookas. Gynėjas per 39 minutes įmetė 14 taškų, sugriebė net 21 kamuolį bei atliko net 24 rezultatyvius perdavimus.

NBA istorijoje tik trečią kartą pavyko surengti pasirodymą su 20 arba daugiau atkovotų kamuolių bei atliktų rezultatyvių perdavimų. Du kartus tą padarė R.Westbrookas, sykį – Wiltas Chamberlainas.

21 atkovotas kamuolys – naujas ilgamečio NBA žaidėjo karjeros rekordas, o 24 rezultatyvūs perdavimai – pakartotas geriausias rezultatas.

Vašingtono ekipoje net devyni žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių.

„Wizards“: Rui Hachimura 27 (7 atk. kam.), Bradley Bealas 26 (1/5 tritaškiai, 6 rez. perd.), Danielis Gaffordas 15 (7/7 dvitaškiai), Davis Bertanis (4/11 tritaškiai, 5 rez. perd.) ir Russellas Westbrookas (6 kl.) po 14.

„Pacers“: Carisas LeVertas 33 (2/5 tritaškiai, 7 atk. kam.), Domantas Sabonis 32, Aaronas Holiday'us, Justinas Holiday'us (3/7 tritaškiai) ir T.J.McConnellas (9 atk. kam., 8 rez. perd.) po 15.