D.Sabonis pralaimėtame mače buvo netoli rezultatyvumo rekordo (17)

Sausio 12 d., 07:36
D.Sabonis vėl išsiskyrė dvigubu dubliu (Scanpix nuotr.)

Pirmą pralaimėjimą svečiuose šiame Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezone patyrė Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ (6/4) ekipa.

Rytų konferencijos atstovai pademonstravo ne itin sėkmingą gynybą ir rezultatu 122:127 (30:30, 34:35, 29:32, 29:30) nusileido dviejų pralaimėjimų seriją nutraukusiam Sakramento „Kings“ (5/6) klubui.

D.Sabonis ant parketo praleido 39 minutes ir per šį laiką pelnė 28 taškus (12/20 dvitaškiai, 0/1 tritaškis, 4/4 baudos metimai), atkovojo 11 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo bei 4 sykius prasižengė.

Likus kiek mažiau nei dviem minutėms iki mačo pabaigos, Victoras Oladipo pasižymėjo dvitaškiu, po kurio svečiai buvo priekyje – 117:116.

Tiesa, oponentai sužaidė sėkmingą atkarpą: baudos metimus realizavo Harrisonas Barnesas, tritaškį pridėjo Buddy Hieldas, o galutiniu dūriu tapo įspūdingas De'Aarono Foxo dėjimas, palaidojęs „Pacers“ krepšininkų šansus pakovoti dėl pergalės.

„Kings“: Harrisonas Barnesas 30 (8/8 baudos metimai, 8 atk. kam.), De'Aaronas Foxas 21 (2/6 tritaškiai, 5 atk. kam., 9 rez. perd.), Buddy Hieldas 18 (6/11 tritaškiai), Richaunas Holmesas 16 (10 atk. kam., 6 bl.).

„Pacers“: Domantas Sabonis 28, Malcolmas Brogdonas 24 (4/10 tritaškiai, 9 rez. perd.), Dougas McDermottas (3/5 tritaškiai) ir Victoras Oladipo (2/11 tritaškiai, 6 per. kam.) po 21.