D.Sabonis pajuto vienos „karščiausių“ lygos ekipų rūstybę (5)

Sausio 21 d., 07:25
D.Sabonis buvo gana blankus (Scanpix nuotr.)

Skaudžią nesėkmę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė Indianos „Pacers“ (28/16) ekipa, išvykoje 88:118 (23:29, 21:27, 19:24, 25:38) nusileidusi Jutos „Jazz“ (30/13) klubui.

„Jazz“ nuo pat pirmojo kėlinio ėmėsi iš lėto krautis savo persvarą. Ketvirtajame kėlinyje, kai „Pacers“ buvo reikalingas greitas ir galingas spurtas, įvyko priešingas efektas, šeimininkai sutvirtino ir taip 20 taškų siekusią persvarą (87:65) bei viskas tapo aiškus.

Sunkus šis mačas buvo ir Domantui Saboniui. Lietuvis po surinkto trigubo dublio šį kartą tapo kuklesniu ir per 28 minutes pelnė 10 taškų (5/11 dvitaškių, 0/1 tritaškio), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 4 sykius suklydo ir 2 kartus prasižengė.

„Pacers“ šiame mače pristigo lyderio. Nė vienas komandos žaidėjas neperžengė dvylikos pelnytų taškų ribos, kai priešininkų gretose tokių atstovų buvo net penki.

„Jazz“ ir toliau demonstruoja puikią formą, laimėdama šešioliktą kartą per pastaruosius aštuoniolika susitikimų. Tuo tarpu „Pacers“ gerbėjai liūdi dėl nutrūkusios penkių pergalių serijos.

Komandos šiame mače atliko stebėtinai mažai baudų metimų („Pacers“ – 3/7, „Jazz“ – 12/12). Pirmą kartą tokiu būdu pasižymėta buvo antrajame kėlinyje, kai sėkmė nusišypsojo Bojanui Bogdanovičiui. Svečiai apskritai stokojo kovingumo ir taškais po puolime atkovotų kamuolių varžovams nusileido 4:22.

„Pacers“: Mylesas Turneris (5 atk. kam., 6 rez. perd., 1/5 tritaškių) ir Aaronas Holiday‘us po 12, Jeremy Lambas 11 (4 atk. kam.), Domantas Sabonis 10 (8 atk. kam.), Justinas Holiday‘us 9 (5 blokai).

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 25 (2/5 tritaškių), Rudy Gobertas 20 (14 atk. kam., 8/11 dvitaškių), Bojanas Bogdanovičius 16 (1/5 tritaškių, 5 klaidos), Georgesas Niangas 15 (3/6 tritaškių), Mike‘as Conley 14 (2/3 tritaškių), Tony Bradley 8 (10 atk. kam.), Jordanas Clarksonas 7 (7 atk. kam.), Joe Inglesas 6 (5 atk. kam., 7 rez. perd.), Royce‘as O‘Neale‘as 5 (7 atk. kam., 4 rez. perd.).