D.Sabonis pagirtinai grūmėsi dėl kamuolių, bet šansų prieš čempionus neturėjo (4)

Kovo 22 d., 06:56
D.Sabonis – geriausias mačo kovotojas dėl kamuolių (Scanpix nuotr.)

Skaudžią nesėkmę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė Indianos „Pacers“ (44/29) ekipa, išvykoje 89:112 (19:19, 24:34, 19:35, 27:24) nusileido Oklando „Golden State Warriors“ (49/22) klubui.

„Pacers“ atsilaikė pirmąjį ketvirtį, tačiau tada komandos traukinys nusirito nuo šlaito. Antrasis ir trečiasis kėliniai buvo pralaimėti bendru rezultatu 43:69, o „Warriors“ nėra ta komanda, kuri iššvaistytų pranašumą, todėl šansų kovoti dėl pergalės nebeliko.

Domantas Sabonis šiame mače per 23 minutes pelnė 5 taškus (2/9 dvitaškių, 1/2 baudų metimų), atkovojo 12 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir 4 kartus prasižengė.

„Warriors“ šiame mače nedemonstravo ypatingo krepšinio, neefektyviai atakuodama iš visų distancijų, o vienintelis ryškus čempionų pranašumas buvo rezultatyvių perdavimų grafoje (32:17).

Dabar dar labiau susikomplikavo „Pacers“ situacija kovojant dėl namų aikštės pranašumo pirmajame atkrintamųjų etape. Ant kulnų ketvirtoje vietoje esančiam Indianos klubui jau lipa Bostono „Celtics“ (43/29) ekipa, kuri pastaruoju metu demonstruoja geresnę formą.

„Pacers“: Tyrekea‘as Evansas 20 (5 atk. kam.), Thaddeusas Youngas 18 (7 atk. kam.), Aaronas Holiday‘us 13 (3/3 tritaškių), Dougas McDermottas 11, Bojanas Bogdanovičius 9 (0/3 tritaškių, 4 atk. kam.).

„Warriors“: DeMarcusas Cousinsas 19 (11 atk. kam.), Klay‘us Thompsonas 18 (8 atk. kam., 4 rez. perd.), Stephenas Curry (7 rez. perd., 5/12 tritaškių) ir Kevinas Durantas (6 rez. perd.) po 15, Andre Iguodala 11, Draymondas Greenas 10 (7 atk. kam., 5 rez. perd.).