D.Sabonis liko per plauką nuo dar vieno dvigubo dublio (3) FOTOGALERIJA, kiti rezultatai

Spalio 11 d., 08:19
D.Sabonis ir vėl buvo solidus (Scanpix nuotr.)

Nelauktą pralaimėjimą ikisezoninėse Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse patyrė Indianos „Pacers“ klubas, išvykoje 89:104 (17:34, 24:25, 28:32, 20:13) nusileidęs Čikagos „Bulls“.

Rungtynių baigtis praktiškai nulemta buvo jau pirmajame kėlinyje, kurį „Bulls“ laimėjo 34:17. Vėliau skirtumas svyravo, tačiau prastas rungtynes žaidžiant Victorui Oladipo Indianos klubas atsigauti nesugebėjo.

Domantas Sabonis per 21 minutę pelnė 13 taškų (6/11 dvitaškių, 1/2 baudų metimų), atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Ne toks ir dažnas reiškinys – akis į akį NBA aikštėje stojo du broliai Justinas ir Aaronas Holiday‘ai. Jų tėvai turėjo likti patenkinti sūnų pasirodymais – vyresnėlis Justinas pelnė 22 taškus, jaunėlis Aaronas – 15.

„Pacers“: Thaddeusas Youngas 16 (10 atk. kam.), Aaronas Holiday‘us 15, Domantas Sabonis 13, Victoras Oladipo 12 (1/9 dvitaškių, 7 klaidos).

„Bulls“: Zachas LaVine‘as ir Justinas Holiday‘us (4/7 tritaškių) po 22, Bobby Portisas 20 (6 atk. kam.), Jabari Parkeris 11 (6 atk. kam.), Antonio Blakeney 10.