D.Sabonio pasirodymas – dvigubas dublis ir įspūdingas dėjimas per J.Embiidą (24) FOTOGALERIJA

Lapkričio 8 d., 05:35
D.Sabonis skriaudė lanką ir J.Embiidą, bet pergalės neatnešė (Scanpix nuotr.)

Nesėkmę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ (7/5) komanda, kuri namuose 94:100 (23:29, 27:21, 21:28, 23:22) nusileido Filadelfijos „76ers“ (7/5) krepšininkams.

Po lygios pirmos rungtynių dalies svečiams atitrūkti pavyko trečiojo kėlinio pabaigoje. Likus žaisti kiek mažiau nei 4 minutes „Pacers“ dar pirmavo 66:65, bet „76ers“ baigė ketvirtį puikia atkarpa 13:5 ir truktelėjo į priekį – 78:71.

Lemiamame kėlinyje Filadelfijos klubas toliau tolo ir po spurto 9:0 pasiuntė varžovus į nokautą – 92:75. Nors „Pacers“ dar bandė kabintis (90:98), tačiau rimčiau atkurti intrigos nesugebėjo.

D.Sabonis žaidė 31 minutę, per kurią pelnė 16 taškų (7/13 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), sugriebė 11 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

„Pacers“: Victoras Oladipo 36 (4/14 tritaškiai, 6 atk. kam., 7 rez. perd.), D.Sabonis 16, Bojanas Bogdanovičius 13 (5 atk. kam.).

„76ers“: Joelis Embiidas 20 (10 atk. kam.), Dario Šaričius 18 (7 atk. kam.), Benas Simmonsas 16 (10 atk. kam., 8 rez. perd.), Robertas Covingtonas 13, Landry Shametas 12, J.J.Redickas 10 (0/7 tritaškiai).