D.Motiejūnas: Eurolygos bei ne vienas NBA klubas mane nori prisivilioti į savo gretas (20) VIDEO interviu

Vasario 18 d., 13:16
D.Motiejūną į savo gretas vilioja NBA ir Eurolygos klubai (BNS nuotr.)
D.Motiejūną į savo gretas vilioja NBA ir Eurolygos klubai (BNS nuotr.)
Edgaras Pulkovskis

Lietuvos vyrų rinktinė antradienį pradėjo pasiruošimą Europos čempionato atrankos kovoms.

Daugiausiai žiniasklaidos atstovų akys krypo į Donatą Motiejūną, kuris nacionalinės komandos marškinėlius užsivilko pirmą kartą nuo 2017 metų rudens.

Aukštaūgis teigė, kad yra sulaukęs tiek Eurolygos, tiek Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) komandų dėmesio, bet nieko kol kas daryti negali, nes turi sutartį su Šanchajaus „Sharks“ klubu.

„Mane priėmė kaip ir bet kurį kitą žaidėją. Džiugu čia būti, esu labai laimingas, kad esu čia. Džiugu matyti pažįstamų žaidėjų veidus. Kitiems atvykimas čia yra sudėtingesnis nei man, nes daug kas dar sekmadienį žaidė finalus. Aš juos visiškai suprantu, kad jie atėjo pavargę. Aš per pastarąjį mėnesį nieko be treniruočių daugiau neveikiau, todėl labai laukiu rungtynių“, – sakė aukštaūgis.

REKLAMA

– Kaip vertinate savo sportinę formą?

– Tikrai nesėdėjau ant sofos ir kiekvieną dieną dirbau po dvi treniruotes. Mikalauskas žino, kaip išlaikyti mano formą ir jo tokia, kokia ir turi būti.

– Ką akcentavo D.Maskoliūnas?

– Žaisti komandiškai ir laimėti rungtynes. Rungtyniausime kartu, esame tai darę ne kartą. Turime daug talentingų bei gerų žaidėjų, kurie žaidžia aukštame lygyje. Dvi pergalės būtų idealiausias variantas, ko mes ir sieksime.

– Ar yra kokių žinių iš klubo?

– Paskelbta, kad balandžio 1 prasitęs čempionatas. 3 savaites iki tol kvies visus treniruotis, todėl reikėtų išvykti po pirmos kovo savaitės. Pagal situaciją matome, kad tai sunkiai įgyvendinama, kadangi liga nėra suvaldyta. Lauksime žinių – mano darbas yra būti pasiruošusiam.

Prenumeruokite Krepsinis.net „Youtube“ kanalą ir visus interviu pamatykite pirmieji!

REKLAMA

– Eurolygoje eina į pabaigą naujų žaidėjų registracija. Ar sulaukėte pasiūlymų iš šio turnyro komandų?

– Su agentu kalbėjome, kad yra Eurolygos bei ne vienas NBA klubas, kuris užklausė su tikslu mane prisivilioti. Agentas pavadinimų nevardijo ir nekvaršino galvos, kadangi aš turiu sutartį su „Sharks“. Jeigu nutrauksiu, gali prasidėti bylinėjimaisi, paleidimo raštų neatidavimas ir tai man išeitų ne į naudą, kadangi viskas užsitęstų.

– Jeigu reikalaus keliauti į Kiniją, o liga dar nebus suvaldyta, yra šansas, kad apskritai ten nekeliautumėte?

– Priklauso nuo situacijos. Jeigu būtų tokia, kaip dabar – svarstyčiau visus variantus. Tai yra gyvybei pavojinga liga ir labai išplitusi po visą Kiniją. Kalbėtume su agentu, ką daryti tokioje situacijoje.

– Ar V.Mikalauskas keliaus kartu su rinktine ir į Belgiją?

– Taip, kadangi tai buvo suderinta su rinktine. Aš gražiai to paprašiau, nes mes dirbame kartu ilgą laiką ir jis pats pasiilgęs rinktinės krepšinio. Mačiau, kaip būnant čia švyti jo veidas.


20 komentarai
Naujausi komentarai (20)
Geriausiai ivertinti (20)
PRO komentarai (7)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti