D.Maskoliūnas paaiškino, kodėl pasirinko „Barcelona“, o ne „Žalgirį“ (23) VIDEO interviu

liepos 10 d., 14:09
D.Maskoliūnas išbandys 13 krepšininkų (BNS nuotr.)
D.Maskoliūnas išbandys 13 krepšininkų (BNS nuotr.)
Tautvydas Kubilius

Penktadienį Lietuvos rinktinė pradeda stovyklą Palangoje, į kurią 13 žaidėjų sukvietė vyriausiasis treneris Darius Maskoliūnas.

„Labai džiaugiuosi, kad LKF suteikė galimybę susirinkti, pasitreniruoti ir pažiūrėti žaidėjus iš arčiau, kurių dar neturėjau galimybės tai padaryti. Suprantame, kad dabar nelabai kam ruošiamės, išskyrus draugiškus mačus, kuriuos žaisime su estais. Stovykla yra pažintinė ir žaidėjų paruošimo jų klubiniam sezonui. Didelį akcentą dėsime, kad jie būtų gerai pasiruošę fiziškai, taip pat dėmesį skirsime traumų prevencijai. Žinoma, kad kažkiek įvesime į sistemą, kokią taikysime per atrankos mačus“, – sakė strategas.

REKLAMA

– Ar jaunimas gaus svarbesnį vaidmenį ir draugiškų rungtynių metu?

– Tikrai taip. Gaila, kad nepavyko pamatyti visų jaunų, kuriuos aš kviečiau ir norėjau pamatyti. Tokia situacija ir nieko nepadarysi. Norisi pamatyti, kaip save pristatys jaunimas. Ką sugeba Kuzminskas ar Mačiulis, mes gerai žinome, todėl jų čia nėra ir norisi išbandyti kitus žaidėjus.

– Ar toli buvo pažengusios derybos su „Žalgiriu“?

– Buvome susitikę su Motiejūnu iškart po to, kai buvo paskelbta apie Jasikevičiaus išėjimą. Nemažai pasikalbėjome, daug ką aptarėme ir man buvo laikas apsispręsti. Aš priėmiau sprendimą tokį, kokį priėmiau.

– Kodėl stovykloje nėra D.Motiejūno?

– Jis turėjo žaisti Kinijoje. Nežinojome, kad susiklostys tokia situacija, kokia yra dabar. Dabar mums daug įdomiau būtų išbandyti Mareką nei Donatą. Nesvarstėme jo, kadangi tuo metu jam turėjo tęstis sezonas.

REKLAMA

– Kodėl nusprendėte palikti „Žalgirį“?

– Daug buvo įvairių detalių. Vienas iš svarių svertų – rinktinė. Būtų buvusi situacija, kuri reikalautų kitokių sprendimų. Buvo dvi nemigo naktys, daug svarstymų. Norėjosi prisiliesti prie aukščiausio kalibro klubo ir žaidėjų. Vėlgi, tęsti darbus su draugu, su kuriuo man puikiai dirbasi ir mums normaliai sekasi. Tikrai labai vertinu už tai, kokią pagarbą man parodė „Žalgiris“. Esu labai dėkingas už suteiktą galimybę ir galbūt kažkada ateityje vėl užsitarnausiu.  

– „Barcelona“ nesudarys kliūčių dirbti per FIBA „langus“?

– Tai buvo vienas iš klausimų, kurį iškart iškėliau. Pasikalbėjome su Jasikevičiumi ir jis sakė, kad galėsiu važiuoti.

– Kokia yra situacija su I.Brazdeikiu?

– Būtų buvę smagu jį pamatyti, bet mums reikėjo jį kviestis daug anksčiau, kadangi grįžus iš JAV jo lauktų karantinas. Taip pat mes nežinome situacijos su pilietybe. Gal būtų logiška jį pamatyti, kaip jis atrodo čia, net ir su perspektyva, jog gaus pilietybę, kuo aš tikrai neabejoju, nes tam nėra kliūčių.

 

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


23 komentarai
Naujausi komentarai (23)
Geriausiai ivertinti (23)
PRO komentarai (4)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti