Italijos rinktinė
Rungtynės prasidės 11:20
0
:
0
Atsinaujins po sek
Australijos rinktinė

D.Maskoliūnas: naudodami Sabonį ir Valančiūną kartu gal net palengvintume varžovams darbą (12)

Birželio 18 d., 21:43
D.Maskoliūnas apžvelgė pirmąsias draugiškas rungtynes (BNS nuotr.)
D.Maskoliūnas apžvelgė pirmąsias draugiškas rungtynes (BNS nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Lietuvos rinktinė pasirengimą olimpinės atrankos turnyrui pradėjo 95:62 sutriuškindama Dominikos Respubliką.

Po rungtynių rinktinės strategas Darius Maskoliūnas apžvelgė vos prieš dvi dienas susirinkusios ir tik kelias treniruotes spėjusios surengti komandos pasirodymą.

„Sunku kažką labai daug komentuoti. Kaip ir Jonas minėjo, yra pirmos rungtynės, turėjome tik dvi treniruotes. Kaip visi sako, aš pakartosiu, rungtynės visada yra geriau nei treniruotė, daugiau dalykų pasimato. Pamatėme nemažai, buvo ir pozityvo, negatyvo ir broko – taip pat. Pagrindinis pliusas – visi žaidėjai yra čia ir yra sveiki. Kaip ir Jonas minėjo, susirinko be atostogų, nereikia stipraus įėjimo į formą. Momentais atrodome neblogai, turime kažkiek laiko ir kontrolinių rungtynių, bandysime, kad tai atrodytų dar geriau“, – teigė strategas.

REKLAMA

– Kas nudžiugino iš to, ką žaidėjai parodė?

– Mano akimis, didžiausias pozityvas, kad nepaisant trumpų atostogų visi žaidėjai susirinko, visi užsivedę, visi nori. Nuo neatmenamų laikų tradicijos, kad rinktinėje tas noras yra ir tai džiugina. Antroje pusėje buvo gera energija, daug noro bėgti į priekį. Jei pastebėjote, žaidėme gynybą, kuri su dviem dideliais žmonėmis nėra labai priimtina, bet mes pabandėme ir kartais neblogai atrodė. Kitus pliusus įvertinsime per vaizdo peržiūrų sesijas, tada ir žaidėjai patys pamato ir labiau įtiki tuo, ką turime daryti.

REKLAMA

– Domantas Sabonis ir Jonas Valančiūnas kartu nežaidė, ar toks ir yra planas, ar gali įvykti korekcijų?

– Korekcijų visada gali įvykti, bet galite suprasti, kad turėjome tik dvi treniruotes. Per vieną poziciją dar stringame deriniuose, nors stengėmės juos daryti kuo paprastesnius ir sugrupuoti. Nenorėjome apkrauti Domui smegenis dar ir ketvirtos pozicijos deriniais. Matome ir kaip mūsų varžovai žaidžia. Su dviem tokiais žaidėjais kartais gali būti ir per siaura baudos aikštelė, gal net palengvintume varžovams darbą taip, o vienas prieš vieną ir be pagalbų, matėme, kad nelabai kas prieš juos gali atstovėti.

– Kokie reikalai yra įžaidėjo pozicijoje?

– Mantas dirba su Justinu ir prižiūrimas medikų, šiandien jau daug geriau jaučiasi. Rytoj mums bus laisva diena, o jam procedūros, bet sekmadienį vakarinėje treniruotėje jau ketina dalyvauti, tik nežinome, ar pilna jėga. Rokas Jokubaitis sezono metu mažai žaidė kaip tikras įžaidėjas, bet rinktinėje mes jį matome būtent tokį.

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


12 komentarai
Naujausi komentarai (12)
Geriausiai ivertinti (12)
PRO komentarai (3)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti