D.Maskoliūnas: draugiškumas tegul lieka prie stalo – Estijoje reikia laimėti (6) VIDEO interviu

liepos 24 d., 12:32
D.Maskoliūnas komentavo būsimą turnyrą (BNS nuotr.)
D.Maskoliūnas komentavo būsimą turnyrą (BNS nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Lietuvos rinktinė išvyko į trumpą turnyrą Estijoje, kur kausis su šios šalies ir Latvijos nacionalinėmis komandomis.

Darius Maskoliūnas prieš susitikimą kalbėjo apie pasiruošimą turnyrui ir atskleidė, kad Eimantas Bendžius antrąjį mačą praleis, todėl daugiau laiko pasireikšti gaus pirmajame.

– Koks jausmas grįžti į rungtynes po 4,5 mėnesio pertraukos?

– Smagu, kai gali pasitikrinti. Kiek bežaistum tarpusavyje, vis tiek žaidi tarpusavyje, o čia draugiškas turnyras. Net labiau vartočiau žodį kontrolinės rungtynės, nes bent mums nuo mažens skiepijo, kad bet kokį mačą reikia laimėti. Tas draugiškumas tegul lieka prie stalo vakare. Pažiūrėsime, ką išmokome, ką atidirbome, kaip adaptavosi jauni žaidėjai, kaip jie atrodys prieš priešininkus.

REKLAMA

– Tikslas išbandyti jaunimą? Ar visi galės žaisti?

– 100 proc. žais visi, kadangi čia atvykome su 11 žaidėjų. Plius, rytoj būsime tik dešimt. Norėsis duoti pažaisti žmogui, kuris išvyksta dėl tam tikrų reikalų.

– Kuris žaidėjas išvyks?

– Eimantas Bendžius.

– Kodėl čia neatvyko Artūras Gudaitis ir Arnoldas Kulboka?

– Labai paprasta: Artūras dar nepasirašė kontrakto, nes nėra praėjęs medicininės patikros. Rizikuoti juo ir kontraktu būtų labai neprotinga. O Arnoldas vengia didelio kontaktinio krūvio ir gavo rekomendacijas iš klubo to nedaryti. Labai norėtųsi jį pamatyti žaidžiantį, bet toks yra prašymas ir nenorime pyktis, puikiai suprantame, kad reikės jį prisišaukti per „langus“.

– Koks įspūdis apie Estijos krepšinį kyla jums?

– Meluočiau sakydamas, kad labai seku Estijos lyga ir krepšinio kilimus ar nusileidimus. Faktas, kad jie turi nemažai aukšto lygio žaidėjų. Dalis dabartinės rinktinės yra žaidę ir Lietuvoje, žinome juos. Estijos rinktinė visada pasižymėjo snaiperiais, turėjo keletą žymių pavardžių ir NBA, ir Europoje. Kiek tenka matyti lygą, „Kalev“ ir „TU Rock“ visada dominavo Estijos čempionate, lietuviai treneriai rodė gerus rezultatus, Štelmaheris irgi. Tik neaišku, kokio stiprumo čempionatas bus kitąmet, nes komandos turi finansinių problemų.

 

 

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


6 komentarai
Naujausi komentarai (6)
Geriausiai ivertinti (6)
PRO komentarai (1)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti