D.Lillardo tritaškius neutralizavusius „Kings“ ant geros bangos išlaikė H.Barneso karjeros mačas (3)

Spalio 21 d., 08:31
D.Lillardas pergalės neatnešė (Scanpix nuotr.)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) sezoną itin pozityviai pasitiko Sakramento „Kings“ (1/0) ekipa.

Kalifornijos klubas išvykoje 124:121 (24:23, 38:26, 38:36, 24:36) palaužė Portlando „Trail Blazers“ (0/1).

„Kings“ pirmavo didžiąją mačo dalį, o trečiajame kėlinyje buvo išvystę ir 18 taškų pranašumą (75:57), tačiau ramios rungtynių pabaigos tai negarantavo – Damianas Lillardas likus žaisti 11 sekundžių sumažino skirtumą iki minimalaus (121:122).

Harrisonas Barnesas tuomet realizavo baudų metimus, o pratęsimą išplėšti galėjęs D.Lillardo tritaškis skriejo pro šalį.

„Trail Blazers“ lyderis tolimus metimus pro šalį laidė viso mačo metu, taškais nepaversdamas nė vieno iš devynių savo bandymų. Tiesa, tai jis kompensavo 8/15 dvitaškių ir išdalindamas 11 rezultatyvių perdavimų.

D.Lillardas tryliktuoju savo tašku prasibrovė į rezultatyviausių visų laikų NBA žaidėjų šimtuką, aplenkdamas Eltoną Brandą.

Pagrindinio taškų rinkėjo rolę šiame mače teko perimti C.J.McCollumui, kuris per 35 minutes pelnė 34 taškus (8/13 dvitaškių, 6/11 tritaškių), atkovojo 6, perėmė ir 3 ir prarado 5 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei 4 sykius prasižengė.

Tuo tarpu pagrindiniu pergalės kalviu tapęs H.Barnesas sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes – 37 minutės, 36 taškai (2/8 dvitaškių, 8/11 tritaškių, 8/9 baudų metimų), 9 atkovoti ir 2 perimti kamuoliai bei 2 rezultatyvūs perdavimai.

„Kings“ strategas Luke‘as Waltonas nuo suolo nepakėlė antrojo 2018-ųjų šaukimo Marvino Bagley, kurio agentas prieš rungtynes supeikė klubo organizaciją dėl neišnaudojamo savo kliento potencialo.

Sakramento ekipos laimingu talismanu tapo Davionas Mitchellas. Devintuoju šaukimu gynėją pakvietęs klubas išlieka nesuklupęs – po triumfo Vasaros lygoje buvo laimėti visi keturi ikisezoniniai mačai ir NBA sezono atidarymas.

„Kings“: Harrisonas Barnesas 36 (9 atk. kam., 8/11 tritaškių), De‘Aaronas Foxas 27 (5 atk. kam., 8 rez. perd., 2/8 tritaškių), Richaunas Holmesas 21 (11 atk. kam.), Buddy Hieldas 17 (6 atk. kam., 4/7 tritaškių).

„Trail Blazers“: C.J.McCollumas 34 (6/11 tritaškių, 6 atk. kam., 5 rez. perd.), Damianas Lillardas (0/9 tritaškių, 6 atk. kam., 11 rez. perd.) ir Jusufas Nurkičius (14 atk. kam.) po 20, Normanas Powellas 14 (5 atk. kam.), Anfernee Simonsas 11.

Bružo ir Pulkovskio podkastas: pagyros „Rytui“ ir „Lietkabeliui“ bei LKL pirmasis ratas. Spausk ir žiūrėk >>