D.Lillardo sugrįžimo rungtynėse pergalę nukalė C.Anthony

Kovo 5 d., 08:02
C.Anthony šį kartą buvo efektyvus (Scanpix nuotr.)

Užtikrintą pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasiekė Portlando „Trail Blazers“ (28/35) ekipa, namie 125:104 (37:30, 35:31, 28:18, 25:25) nugalėjusi Vašingtono „Wizards“ (22/39) klubą.

Portlando klubas savo tiesą įrodė dar iki ketvirtojo kėlinio. Šiame dar neprasidėjus „Trail Blazers“ pirmavo 100:79 bei buvo užtikrinti savo pergale.

Po trijų savaičių pertraukos į aikštelę grįžo Portlando klubo žvaigždė Damianas Lillardas, iškart pademonstravęs solidų žaidimą – 22 taškai (4/7 tritaškių), 4 atkovoti kamuoliai bei 5 rezultatyvūs perdavimai.

Vis dėlto ryškiausiu mačo žaidėju tapo Carmelo Anthony, pademonstravęs efektyvumą puolime. Veteranas per 32 minutes pelnė 25 taškus (5/8 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 6/6 baudų metimų), atkovojo 5, perėmė ir prarado po 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei 4 sykius prasižengė.

Šiaip ar taip, Portlando klubas turėtų džiaugtis D.Lillardo sugrįžimu, nes be jo komanda laimėjo vos 3 mačus iš septynių. Tokiu tempu atkrintamųjų traukinys pavytas nebus.

„Trail Blazers“ šiame susitikime rėmėsi tik starto penketu. Komandos atsarginiai surinko vos 17 taškų bei nesugebėjo pranokti vien nuo „Wizards“ pakilusio Davio Bertanio. Vašingtono klubo rezerviniai žaidėjai apskritai pelnė 41 tašką.

Tu tarpu Bradley Bealas pratęsė mačų, kuriuose renka bent 25 taškus, seriją iki dvidešimties, taip ir toliau gerindamas komandos visų laikų rekordą.

„Wizards“: Bradley Bealas 29 (6 atk. kam., 6 rez. perd., 4/9 tritaškių), Davis Bertanis 21 (4/12 tritaškių, 4 atk. kam.), Rui Hachimura 11 (4 atk. kam., 4 rez. perd.), Troy‘us Brownas (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Shabazzas Napieras ir Moritzas Wagneris (9 atk. kam.) po 9.

„Trail Blazers“: Carmelo Anthony 25 (5 atk. kam., 3/5 tritaškių), Hassanas Whiteside‘as 24 (16 atk. kam., 10/14 dvitaškių, 4 blokai), Damianas Lillardas (5 rez. perd., 4/7 tritaškių) ir C.J.McCollumas (6 atk. kam., 5 rez. perd.) po 22, Trevoras Ariza 15, Anfernee Simonsas 8.