D.Lillardo ir C.J.McCollumo tandemas pasiekė nesaldų revanšą

Lapkričio 24 d., 08:00
C.J.McCollumas vedė komandą į pergalę (Scanpix nuotr.)

Užtikrintą pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasiekė Portlando „Trail Blazers“ (10/8) ekipa.

Gynėjų vedamas klubas namie 119:100 (33:27, 33:25, 24:27, 29:21) sutriuškino Denverio „Nuggets“ (9/9) ekipą.

Šeimininkai atitrūko tik prieš pat ilgąją pertrauką (64:52), tačiau pagautą bangą išlaikė ir po jos. Trečiajame kėlinyje skirtumas tarp komandų pasiekė 17 taškų (76:59) ir apie šią ribą sukosi iki mačo pabaigos.

Pagrindiniu pergalės kalviu tapo C.J.McCollumas – 34 minutės, 32 taškai (8/10 dvitaškių, 5/9 tritaškių, 1/3 baudų metimų), 3 atkovoti ir 2 perimti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai, nė vienos klaidos ir pražanga.

Damianas Lillardas nuo kolegos itin neatsiliko – 31 minutė, 25 taškai (4/5 dvitaškių, 5/8 tritaškių, 2/2 baudų metimų), 3 atkovoti ir perimtas kamuolys, 5 rezultatyvūs perdavimai bei po klaidą ir pražangą.

„Trail Blazers“ pasiekė revanšą už prieš savaitę patirtą skaudų pralaimėjimą 95:124. Tiesa, šį kartą pergalė nėra itin saldi, nes Denverio klubas atvyko be viso būrio lyderių – Nikola Jokičiaus, Jamalo Murray‘aus ir Michaelo Porterio.

Nukraujavę „Nuggets“ pralaimėjo jau penktą kartą paeiliui, o ši serija gali ir užsitęsti, nes artimiausias varžovas – čempionų titulą ginantys Milvokio „Bucks“.

„Trail Blazers“: C.J.McCollumas 32 (5/9 tritaškių), Damianas Lillardas 25 (5 rez. perd., 5/8 tritaškių), Normanas Powellas 15 (1/5 tritaškių), Anfernee Simonsas 14 (5 atk. kam.), Nasiras Little‘as 13 (5 atk. kam.), Robertas Covingtonas 9 (7 atk. kam., 3 blokai).

„Nuggets“: Jeffas Greenas 24 (3/4 tritaškių), Monte Morrisas 16 (2/3 tritaškių), Willas Bartonas (8 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Aaronas Gordonas po 11, JaMychalas Greenas 9 (5 atk. kam.), Austinas Riveresas, Facundo Campazzo (5 rez. perd.) ir Zeke‘as Nnaji (7 atk. kam.) po 8.

Bružo ir Pulkovskio podkastas: pagyros „Rytui“ ir „Lietkabeliui“ bei LKL pirmasis ratas. Spausk ir žiūrėk >>