D.Gailius buvo rezultatyviausias prieš Eurolygos ekipą

Lapkričio 22 d., 17:39
D.Gailius vėl buvo solidus (Scanpix nuotr.)

Užtikrintą pergalę Vokietijos pirmenybėse iškovojo Berlyno ALBA (3/0), namie 97:74 (25:25, 23:13, 30:12, 19:24) sutriuškindama Bonos „Telekom Baskets“ (0/3) ekipą.

ALBA įsisiautėjo po ilgosios pertraukos, kai trečiąjį kėlinį laimėjo 30:12 ir dėl mačo nugalėtojo abejonių nepaliko.

Solidus Bonos klube buvo Deividas Gailius, per 22 minutes pelnęs 14 taškų (1/4 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 3/3 baudų metimų), atkovojo kamuolį, kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Jam geriausiai talkino po 14 taškų surinkę Strahinja Micovičius ir Chrisas Babbas, 12 pridėjo Joshas Haginsas.

ALBA gretose žibėjo Nielsas Giffey, pelnęs 17 taškų (10 atk. kam.), 16 pridėjo Luke‘as Sikma, 14 – Johannesas Thiemannas, 11 – Maodo Lo (6 rez. perd.), 10 – Jaysonas Grangeris (5 rez. perd.).