D.Dulkio tritaškiai nepadėjo atidaryti pergalių sąskaitos Europos taurėje (2)

Spalio 11 d., 09:58
D.Dulkys buvo rezultatyvus, bet pergale džiaugtis jam neteko

Pralaimėjimą Europos taurės B grupėje patyrė Deivido Dulkio atstovaujama Gdynės „Arka“ (2/0) ekipa, išvykoje 79:96 (14:18, 27:26, 17:13, 21:39) nusileidusi Bursos „Tofaš“ (1/1) klubui.

Tris kėlinius atsilaikiusi Lenkijos ekipa prasidėjus ketvirtajam dar pirmavo 58:57, tačiau tada visiškai subyrėjo. Per kėlinį praleisti 39 taškai palaidojo Gdynės klubą.

D.Dulkys aikštėje praleido 21 minutę, per kurią pelnę 9 taškus (0/2 dvitaškių, 3/4 tritaškių), atkovojo 2 kamuolius, kartą apvogė varžovus, 2 sykius prasižengė ir surinko 7 naudingumo balus.

Gdynės klube išsiskyrė 19 taškų surinkęs Joshas Bostičius, 14 pridėjo Robertas Upshaw, 12 – Jamesas Florence‘as.

Turkijos ekipą į pergalę atvedė 27 taškus surinkęs buvęs Vilniaus „Ryto“ legionierius Kennethas Kadji (10 atk. kam.), 23 pridėjo Diante Garrettas (9 rez. perd.), 16 – Kyle‘as Weemsas (7 atk. kam.).