D.Aytonas prieš čempionus surengė galingą pasirodymą (1) rungtynių nebaigė K.Thompsonas

Spalio 23 d., 09:32
D.Aytonas surinko dvigubą dublį (Scanpix nuotr.)

Greitai į pergalių kelią Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) sugrįžo Oklando „Golden State Warriors“ (3/1) ekipa.

Titulą ginantys NBA čempionai namuose 123:103 (32:23, 38:24, 36:34, 17:22) nugalėjo Fynikso „Suns“ (1/2) krepšininkus.

Nepaisant nesėkmės, dar vieną solidų pasirodymą surengė pirmasis 2018 metų naujokų biržos šaukimas DeAndre Aytonas.

Vidurio puolėjas per 31 minutę pelnė 20 taškų, sugriebė 14 kamuolių bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Trečiame kėlinyje rungtynes buvo priverstas palikti Klay'us Thompsonas, nesėkmingai nusileidęs ant parketo ir susižeidęs čiurną.

Įdomu tai, kad „kariai“ varžovus iš Fynikso nugalėjo net 16 kartą iš eilės.

„Golden State Warriors“: Stephenas Curry 29 (6/13 tritaškiai, 8 rez. perd.), Kevinas Durantas 22, Klay'us Thomsonas 16 (1/6 tritaškiai).

„Suns“: Devinas Bookeris 28 (3/9 tritaškiai, 6 rez. perd.), T.J.Warrenas 27 (3/5 tritaškiai), DeAndre Aytonas 20.