D.Adomaitis: pralaimime rungtynes ne dėl sistemos, o dėl individualios gynybos (18) VIDEO interviu

Sausio 14 d., 12:11
D.Adomaitis akcentuoja veiksmus gynyboje (BNS nuotr.)
D.Adomaitis akcentuoja veiksmus gynyboje (BNS nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Vilniaus „Ryto“ komanda trečiadienį žais antrąsias Europos taurės „Top 16“ etapo rungtynes – vilniečiai iškeliavo į Stambulą, kur susitiks su „Galatasaray“.

Vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis teigė, kad didžiausia jo auklėtinių problema pastaruoju metu yra gynyba, kadangi praleidžiama pernelyg daug taškų. Specialistas mato ir sprendimą – klystama ne komandiniuose veiksmuose, o individualiuose.

„Nemanau, kad mums reikia kažkaip reaguoti – turime susikaupti ties keliais dalykais, kuriuos turime padaryti gerai. Pirmiausia tai netenkina praleisti taškai. Tai yra kalba apie 3–5 situacijas, kurias turime daryti gerai. Reikia geros komunikacijos gynyboje“, – pabrėžė strategas.

REKLAMA

– Kokia komanda yra „Galatasaray“?

– Tai yra labai atletiška komanda, kuri žaidžia labai agresyvų krepšinį, kuris prasideda gynyboje. Gynėjai aktyviai presinguoja oponentus, todėl turi net 8,5 perimto kamuolio bei iš to surenka daug lengvų taškų. Turime eliminuoti jų lengvus taškus, o tai galime padaryti patys nedarydami klaidų. Tai yra komanda, kurios atletiškumas daro skirtumą ir matomas kovoje dėl kamuolių puolime. „Galatasaray“ daro nemažai klaidų, kadangi dažnai rizikuoja bandydami sužaisti gražiai.

– Kaip situaciją keičia nesėkmė pirmajame ture?

– Tokio formato turnyre kiekvienas pralaimėjimas yra svarbus. Taip, mes patyrėme nesėkmę ir tai jau nepakeis – turime važiuoti nusiteikę ir pasiruošę kovoti dėl kiekvieno kamuolio nuo pat pradžių. Puolime neturime problemų, mes turime problemų gynyboje ir ten turime būti atidūs.

– Kokia situacija su T.Holloway‘umi?

– Pirmadienį treniravosi, viskas atrodo gerai. Turėjo problemų su pėda ir savaitgalį nenorėjome tos situacijos aštrinti dar labiau.

– Kur galite pagerinti gynybą?

– Mes pralaimime rungtynes ne dėl sistemos, o dėl individualios gynybos. Su „Unics“ 7 kartus turime padaryti pražangas, kad atimti tuos 23 taškus, bet to neatliekame. Esu patenkintas žaidėjų į reakciją po kritikos, kurią jie gauna vaizdo peržiūrų metu. Patys suprantame, kokias klaidas darome ir turime jų nebekartoti.


18 komentarai
Naujausi komentarai (18)
Geriausiai ivertinti (18)
PRO komentarai (3)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti