D.Adomaitis: apie labiausiai neraminantį dalyką, teisėjų sprendimus ir dilemą dėl papildomo aukštaūgio (39) VIDEO interviu

Rugpjūčio 11 d., 07:46
D.Adomaitis apgailestavome, kad nepavyko daugiau pažaisti abiems lyderiams kartu
D.Adomaitis apgailestavome, kad nepavyko daugiau pažaisti abiems lyderiams kartu
Šaltinis: Krepsinis.net

Dramatišką nesėkmę draugiškame mače Belgrade patyrė Lietuvos rinktinė, kuri pirmavo 39 minutes, bet nusileido Serbijos krepšininkams rezultatu 68:72.

Vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis po mačo teigė, kad didžiausią nerimą kelia mūsiškių daromos klaidos. Taip pat specialistas apgailestavome, kad nepavyko aikštelėje daugiau pažaisti kartu su Domantu Saboniu ir Jonu Valančiūnu.

„Didžiausia problema, kurios nesugebame eliminuoti – klaidų kiekis, kuris po truputį pradeda neraminti. Tai akcentavome prieš mačą, bet per pirmas minutes padarėme dvi klaidas. Serbai labai gerai išnaudoja klaidas, kai jas paverčia greitais taškais. Antroje dalyje jie 20 taškų pelnė iš mūsų 10 padarytų klaidų. Iki 35 minutės kontroliavome rungtynes tiek gynyboje, tiek puolime, bet pabaigoje atsirado nuovargis, o serbai tapo dar agresyvesni ir mes priėmėme blogus sprendimus“, – kalbėjo strategas.

REKLAMA

– M.Kalnietis pasiprašė pats keitimo?

– Tiesiog reikėjo, nes turėjo šiek tiek problemų. Negalime su juo žaisti 10 minučių iš eilės. Turime duoti ir laiko atsikvėpti. Varžovai pradėjo keistis ir mums reikėjo aukštesnių žmonių, jog galėtume atlikti perdavimus. Atsikvėpęs jis grįžo ant parketo.

– Kiek keitė žaidimo planą ankstyvos aukštaūgių pražangos?

– Planavome daug daugiau žaisti kartu su Valančiūnu ir Saboniu, bet nepavyko net 10 minučių to padaryti. Norėjosi daugiau turėti medžiagos, bet nepavyko. Nieko, laukia kitos rungtynės.

– Kaip jiems sekėsi žaisti tas atkarpas?

– Gerai. Turėjome pranašumus, buvo priimami geri sprendimai. Žinoma, trūksta greičio išpildyme ir tai turi ateiti.

– Ar priekaištai teisėjams buvo pagrįsti?

– Faktas, kad turėjome galimybę atitrūkti trečiajame ketvirtyje ir švilpukai buvo tokie, kaip žaidžiant išvykoje. Manau, kad pasiruošime tai yra gerai, nes su tokia agresyvia gynyba susidursime Pasaulio taurėje. Australija, Senegalas ir Kanada būtent taip žaidžia, todėl mums tai gera praktika.

REKLAMA

– Kaip pasirodė M.Gebenas?

– Gerai. Norėjome jį išbandyti, kai varžovai turi tokius didelius žmones. Norėjome išbandyti savo žaidimą dviem dideliais, kai yra ir Martinas. Dirbo jis maksimaliai atidavęs jėgų, nes pats prašėsi keitimo. Faktas, kad buvo klaidelių, bet šiaip – viskas gerai.

– Vis dar yra klausimas, ar rinktinei reikalingas dar vienas aukštas. Kiek tai įneša sumaišties jums ieškant dvyliktuko?

– Manau, kad likusios draugiškos rungtynės ir atsakys į tą klausimą. Tam ir žaidžiame su tokiais varžovais, kurie žaidžia daug po krepšiu. Ateinantys mačai viską parodys, bet jau šis susitikimas rodė, kad reikia to aukšto žmogaus.


39 komentarai
Naujausi komentarai (39)
Geriausiai ivertinti (39)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti