D.Adomaitis: apie didžiausią konkurenciją rinktinėje, A.Kavaliausko sprendimą ir NBA žaidėjų prisijungimą (15) VIDEO interviu

liepos 22 d., 13:24
D.Adomaitis papasakojo apie pasiruošimo pradžią (BNS nuotr.)
D.Adomaitis papasakojo apie pasiruošimo pradžią (BNS nuotr.)
Edgaras Pulkovskis

Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis buvo pirmasis nacionalinės komandos narys, kuris pasirodė Palangos „Vanagupės“ viešbutyje.

Specialistas susirinkusiems žurnalistams papasakojo apie tai, kaip vyks pirmasis pasiruošimo etapas, kodėl rinktinėje nėra snaiperio Artūro Milaknio bei pasidžiaugė Jono Mačiulio nuveiktu darbu, jog šis spėjo pasveikti iki pirmosios stovyklos.

„Viskas bus kaip visada – lauksime visų žaidėjų. Tikimės, kad visi susirinks laiku ir vakare galėsime pradėti nuo įvadinės treniruotės. Treniruočių grafikas yra įtemptas, jos yra įtemptos. Tiek stadione, tiek salėje. Tikimės gero oro ir nuotaika yra gera“, – įvadinį žodį tarė strategas.

REKLAMA

– J.Valančiūnas ir D.Sabonis prisijungs rugpjūčio 1-ąją.

– Jie dirbs pagal individualią programą ir bus šalia komandos, o kai kurias treniruotes stebės. Bandysime maksimaliai išnaudoti laiką.

– Kaip įvedinėsite juos į sistemą?

– Yra labai aiški NBA nustatyta data – rugpjūčio 1-oji. Tik tada jie gali prisijungti prie rinktinės. Jie dirbs pagal individualų planą ir bus kažkur šalia.

– Kiek nustebino J.Mačiulio atvykimas?

– Pats Jonas parodė didelį norą dalyvauti ir įdėjo daug darbo, jog čia būtų. Taip pat ir medikai atliko fantastišką darbą.

– Ar jus nustebino A.Kavaliausko sprendimas baigti karjerą?

– Žinojau apie sprendimą. Aš buvau vienas pirmųjų žmonių, kuris tai sužinojo. Jo buvo noras, jog viskas liktų paslaptyje. Tas pokalbis ir liko tarp mūsų.

REKLAMA

– Kiek tai maišo jūsų kortas centrų pozicijoje?

– Kažkas turės šansą.

– Kodėl nėra rinktinėje A.Milaknio?

– Dėl kiekvieno žaidėjo buvo daug diskusijų ir pasirinkimas buvo toks. Nenorėjome kviesti daug krepšininkų, kad būtų sudėtingas treniruočių procesas, kurių metu kažkas aiškinsis, kas pateks, o kas liks už borto. Norime susitelkti ties pagrindiniais žaidėjais. Žinojome, kad su NBA žaidėjais negalėsime dirbti ir tai apsunkina procesą, bet atliksime kitą darbą su kitais krepšininkais.

– Ar galima sakyti, kad priekinė linija bus žemesnė?

– Faktas, kad turėsime daugiau tų lengvų „ketvirtų numerių“. Bandysime tai išnaudoti prieš varžovus. Nėra naujiena, kad Mačiulis yra vienas tų žaidėjų, kuris gali žaisti abejose pozicijose. Faktas, kad lengvojo krašto puolėjo pozicijoje yra didelė konkurencija.


15 komentarai
Naujausi komentarai (15)
Geriausiai ivertinti (15)
PRO komentarai (1)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti