CSKA gynybinis barjeras A.Gudaičiui ir „Zenit“ buvo per aukštas (7)

Gruodžio 18 d., 20:49
A.Gudaitis surinko vos 3 naudingumo balus (Euroleague.net nuotr.)

Puikią pergalių seriją Eurolygoje pratęsė ir vėl į pirmą vietą turnyro lentelėje pakilo Maskvos CSKA (12/3) klubas.

„Armiečiai“ namuose 15-ojo turo mače 83:65 (24:17, 21:14, 21:18, 17:16) sutriuškino Sankt Peterburgo „Zenit“ (8/5) komandą, kurios garbę gina Artūras Gudaitis.

Šeimininkai ilgą laiką kontroliavo situaciją ant parketo, tačiau „Zenit“ klubas trečiojo kėlinio pirmoje pusėje puikiai gynėsi ir sugebėjo priartėti iki 44:51.

Tai pažadino maskviečius, kurie pelnė net 10 taškų be atsako bei užtikrintai baigė rungtynes.

Lietuvis ant parketo praleido 18 minučių ir pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškis), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo, kartą prasižengė ir surinko 3 naudingumo balus.

CSKA ekipa iškovojo net 10 pergalę iš eilės, o Xavi Pascualio kariauna pralaimėjo trečią kartą per pastarąsias penkerias rungtynes.

CSKA: Mike'as Jamesas 20 (6 atk. kam., 7 rez. perd., 32 naud. bal.), Darrunas Hilliardas (1/6 tritaškiai) ir Nikola Milutinovas (13 atk. kam.) po 13, Willas Clyburnas 11 (3/7 tritaškiai), Tornike Shengelia 10.

„Zenit“: Kevinas Pangosas 14, K.C.Riversas (2/6 tritaškiai) ir Alexas Poythressas (6/9 dvitaškiai, 5 atk. kam.) po 12, Willas Thomasas 11.