Cirkas Belgrade: rezultatas po dviejų kėlinių priminė ne Europos taurę, o tarpklasines rungtynes (18) pasiektas rekordas

Gruodžio 12 d., 21:14
M.Zirbesas ir jo komandos draugai dominavo (Scanpix nuotr.)

Europos taurės A grupės 9-ojo turo akistata tarp Belgrado „Crvena Zvezda“ bei Brešos „Germani Leonessa“ klubų susiklostė labai netikėtu scenarijumi.

Serbijos sostinės ekipa buvo šio mačo favoritė, tačiau po dviejų kėlinių dominavo tiesiog nepakartojamai – švieslentėje degė rezultatas 65:22.

Tai yra Europos taurės rekordas. Dar nė viena komanda prieš kitą po dviejų kėlinių nepirmavo tokiu pranašumu.

Antroje mačo pusėje šeimininkai nepersistengė ir iškovojo pergalę rezultatu 103:67.

Be to, šioms rungtynėms teisėjavo lietuvis Jurgis Laurinavičius.

Penktoji pergalė „Crvena Zvezda“ komandai garantavo patekimą į kitą etapą, o Brešos klubui paskutiniajame ture teks žaisti esmines rungtynes su Ulmo „Ratiopharm“ krepšininkais.

Tiesa, į ketvertuką taip pat pretenduoja tris pergales turinti Stambulo „Galatasaray“ ekipa.