„Chimki“ vadovas: žaidėjai turi kontraktus, bet nėra paimti į nelaisvę

Kovo 23 d., 11:47
P.Astachovas sprendimą išvykti paliko legionieriams
P.Astachovas sprendimą išvykti paliko legionieriams
Šaltinis: Krepsinis.net

Maskvos srities „Chimki“ neužsidaro sustabdžius Eurolygą ir Vieningąją lygą. Klubas ir toliau vykdo darbus bei pamažu grįžta į treniruočių procesą.

Ekipos strategas Rimas Kurtinaitis, kad yra numatęs planą artimiausioms savaitėms, nors dar nežinia, kuriais žaidėjais turės verstis. Jam antrino ir komandos generalinis direktorius Pavelas Astachovas.

„Situacija yra komplikuota. JAV išplatintas pranešimas, kviečiantis šalies piliečius kuo greičiau grįžti į gimtinę. Europoje žaidėjai gali likti tik savo noru, nes neaišku, kada jie vėliau galės kirsti sieną. Aš, kaip klubo galva, negaliu uždrausti žaidėjams išvykti. Taip, jie turi kontraktus, tačiau nėra paimti į nelaisvę.

Jei žaidėjai nuspręs, kad turi būti namie su savo šeimomis, negalime to uždrausti. Susitikau su komandos amerikiečiais, jie klausė klubo nuomonės ir pasakiau, kad sprendimas priklauso tik nuo jų pačių. Norime, kad žaidėjai liktų ir treniruotųsi, tačiau dabar nesvarbu, esi atletas ar paprastas pilietis, kiekvienas turi galvoti apie save“, – teigė rusas.

REKLAMA

Dėl įvestų apribojimų po kelionių lėktuvu, žaidėjams skrydžiai atsieina dvi savaites, todėl staiga pratęsus sezoną ne visi išvykę legionieriai gali spėti grįžti į klubus. „Chimki“ vadovas teigė suvokiantis situaciją.

„Įspėjau žaidėjus dėl tokios situacijos. Jei sezonas bus pratęstas balandžio viduryje, jie negalės grįžti ir išpildyti kontrakte nurodytų įsipareigojimų. Jie turi tai suprasti. Per artimiausias tris dienas paaiškės, kas liks, o kas iškeliaus“, – tikino P.Astachovas.

Prieš sezono uždarymą „Chimki“ pirmavo Vieningoje lygoje ir kovojo dėl vietos Eurolygos atkrintamosiose. Sezoną pratęsus Rusijos klubas būtų metamas tiesiai į ugnį, todėl noras būti pasirengusiems yra suprantamas.


komentarai
Naujausi komentarai
Geriausiai ivertinti
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti