„Chimki“ ir be A.Švedo gerai priešinosi „Real“ ekipai (6)

Lapkričio 15 d., 23:51
F.Causeur žaidė naudingai

Toliau Eurolygoje nepralaimi čempionų titulą ginanti Madrido „Real“ (7/0) komanda, kuri savoje arenoje 79:74 (19:12, 22:23, 15:20, 23:19) pranoko Maskvos srities „Chimki“ (1/6) krepšininkus.

Ketvirtajame kėlinyje prabėgus pustrečios minutės „Chimki“ išlygino rezultatą – 60:60. Tuomet „Real“ įmetė 6 taškus be atsako – 66:60. Įsibėgėję Eurolygos čempionai toliau rinko taškus ir 37-ąją minutę įgijo dviženklį pranašumą – 74:64. Svečiai nesutiko su pralaimėjimu anksčiau laiko ir likus 28 sekundėms grąžino intrigėlę – 72:76.

Pražanga sustabdytas Facundo Campazzo pataikė vieną baudą (77:72), o į tai greitais taškais atsakė Anthony Gillas – 74:77. Likus 16 sekundžių Jaycee Carrollo ranka nesudrebėjo (79:74) ir per likusį laiką „Chimki“ nebeišsigelbėjo.

Šią dvikovą praleido susirgęs neabejotinas „Chimki“ lyderis Aleksejus Švedas.

„Real“: Jaycee Carrollas 15, Fabienas Causeur, Facundo Campazzo 10, Anthony Randolphas 9 (6 atk. kam.).

„Chimki“: Tony Crockeris (3/7 tritaškiai) ir Anthony Gillas (5 atk. kam.) po 16, Malcolmas Thomasas 13, Jordanas Mickey 12 (0/7 dvitaškiai, 4/11 tritaškiai, 10 atk. kam.).

Gairės: eurolyga, real, chimki